Заміна скла iPhone X

Якщо ви є власником дорогого смартфона, вас можна тільки привітати. Подібні гаджети відрізняє висока функціональність і відмінна продуктивність. Тим не менш, вони так само схильні до зовнішнього впливу, як і будь-які інші, навіть більш дешеві апарати.

Треба визнати, що у смартфонів досить тендітні екрани, які досить часто схильні до поломки або пошкодження. Напевно ви вже стикалися з подібною проблемою з одним з ваших попередніх телефонів. Якщо немає – подальша інформація буде дуже корисною.

Ситуації, коли ви раптово кидаєте або випадково вдаряє свій мобільний телефон, після чого і на екрані з’являються тріщини, досить поширені. З одного боку, тріснутий екран на смартфоні – це звичайне явище, яке в більшості ситуацій спочатку не приводить до видимих ​​проблем в роботі пристрою.

Дуже часто багато власників мобільних телефонів не хочуть поміняти скло на Айфон X, намагаючись уникнути можливих витрат. Проте, заміна скла вашого стільникового телефону – досить важливий крок, який багато хто не здогадуються.

Більшість людей вважають, що заміна скла iphone 10 рівносильна втраті грошей. Одна або дві тріщини, які не заважають і далі використовувати телефон, не вважаються серйозною проблемою. Проте, фахівці рекомендують не кидати ситуацію на самоплив і цьому є як мінімум 4 причини.

Чому вам необхідна професійна заміна скла на Айфон Х

Професійна заміна скла iphone X, ціна якої в нашому сервісному центрі більш ніж доступна, необхідна з таких причин:

1. Тріщина схильна до збільшення.

Тріснутий або іншим способом пошкоджений екран мобільного телефону вже не може гарантувати міцність і герметичність. Одна маленька тріщина вже через кілька днів може перетворитися в цілу «павутину» з-за унікальною молекулярної структури скла.

Навіть якщо на вашому гаджеті встановлено високоміцне скло типу Gorilla Glass, після появи тріщини ситуація буде розвиватися подібним чином. Кращим варіантом стане поміняти скло на Айфон 10, як тільки ви виявите на ньому хоча б одну тріщину. Якщо тріщина перетвориться в «павутину», заміна скла Айфон 10 стане набагато складнішою процедурою без гарантії позитивного результату.

2. Тріснутий екран негерметичний.

Багато користувачів смартфонів не усвідомлюють, що саме скляний екран формує першу лінію захисту від зовнішнього світу. Тріснутий екран – це відкриті «ворота» для вологи і пилу, які цілком здатні в найкоротші терміни вивести з ладу елементи материнської плати, акумулятор або роз’єми.

3. Заміна скла на iphone x необхідна для вашої безпеки

Мало хто замислюється над тим, що тріснуте скло потенційно небезпечно для користувача. Тільки уявіть, як легко можна отримати поріз пальця від відколу на скляному екрані. Якщо на екрані ціла «павутина» тріщин, страждають ваші очі в спробах розібратися в інформації під пошкодженим склом.

4. Продати смартфон з пошкодженим склом найчастіше проблемно.

Купили б ви дорогий смартфон з пошкодженим екраном? Швидше за все, ні, адже це іміджева покупка, в результаті якої покупець підвищує свій статус як в соціумі, так і у власних очах. Своєчасна заміна скла Айфон Х дозволить просити за гаджет максимальну вартість при подальшому перепродажі.

Мобільний телефон, якою б дорогою вона не була, це однозначно відмінне вкладення. Це пристрій, який майже все оновлюють кожні кілька років. Якщо ви не зробите своєчасну заміну скла на Айфон 10, це в довгостроковій перспективі вплине на можливий прибуток при визначенні оціночної вартості.

Професійна заміна скла на Айфон 10, ціна якої буде мінімальною при оперативному зверненні, це економія вашого часу, коштів і нервів. Не чекайте, поки скло повністю скришити: в цьому випадку, як правило, змінюють повністю дисплейний модуль з матрицею.

Вартість такої послуги набагато вище, тому ми рекомендуємо звертатися в професійний сервіс при перших ознаках несправностей і дефектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок