Asus zenfone 2 ze551ml – заміна дисплея

Смартфон Asus Zenfone 2 може похвалитися 5,5 дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. Кути огляду дисплея близькі до максимальних, при сильному відхиленні лише трохи погіршується яскравість картинки. Незважаючи на те, що на сонці екран сильно сліпне, інформацію все ж можна розібрати. Якість зображення гарне, чітка картинка з природною передачею кольору. Якщо ви виявили на дисплеї плями, смуги, або екран взагалі не працює, сміливо приходьте в наш сервісний центр для термінового ремонту телефонів Asus в Києві.

Які терміни на ремонт Asus Zenfone 2?

У більшості випадків заміна дисплея в Asus ze551ml Zenfone 2 необхідна з таких причин:

  • – частково або повністю пропало зображення,
  • – виникли дивні плями і смуги різних розмірів,
  • – глибокі тріщини і подряпини на дисплеї,
  • – сенсор не реагує на торкання в будь-якій області,
  • – з’явилися биті пікселі, брижі по екрану,
  • – некоректна передача кольору.

Найчастіше подібні несправності виникають в результаті механічної дії, порушень правил експлуатації та програмних збоїв. При падінні або різкому ударі об твердий предмет від’єднати шлейфи дисплейного модуля. Крім внутрішніх пошкоджень, на передній панелі можуть утворитися тріщини – павутинки, подряпини і відколи. Ці дефекти найчастіше заважають читання інформації, ніж доставляють дискомфорт користувачу.

Неполадки в роботі програмного забезпечення нерідко бувають причиною, по якій лагае тачскрін, і не реагує на дотики. Якщо вас цікавить, де провести ремонт Zenfone 2 ze500cl, відразу приходьте в нашу майстерню. Вас приємно порадують наші ціни на ремонт Asus Zenfone 2 в Києві. Терміни виконання робіт залежать як від складності поломки, так і від завантаженості майстра. В середньому лагодження займає 1 день.

Як виконується ремонт Asus?

Щоб оформити ремонт мобільних телефонів в Києві, необхідно залишити заявку на нашому сайті, зателефонувати менеджерам за вказаними номерами, або особисто підійти до відділення майстерні. Перш ніж приступати до заміни гнізда, ремонту екрану або заміні сенсора, наші інженери проводять комплексну діагностику. Отримані результати допоможуть виявити точну причину поломки і підібрати оптимальний метод її усунення. Якщо є можливість виконати ремонт без заміни запчастин, ми чинимо саме так, намагаючись зберегти “рідну” начинку і заощадити ваші кошти. У разі якщо без заміни не обійтися, ми разом з власником підбираємо запчастини між деталями від виробника і якісними аналогами.

Всі ремонтні роботи виконуються за допомогою профільного обладнання, що гарантує надійний результат на довгі роки. Наші фахівці акуратно знімають задню панель, від’єднують внутрішні частини, виймають пошкоджений дисплей, а на його місце встановлюють новий. Після зворотного збирання телефон перевіряється на справну функціональність і готується до видачі. Ціни на ремонт телефонів Asus представлені в таблиці на нашому сайті на відповідній сторінці моделі.

Чому до нас варто звернутися?

Майстри нашого сервісного центру мають багаторічний досвід, що дозволяє якісно оцінити функціональний стан пристрою. Робота з надійними комплектуючими, сучасний інструмент, висока якість обслуговування і професійний підхід – причини, за якими нам довіряють. Весь спектр робіт по ремонту Asus Zenfone 2 ви знайдете в нашому сервісному центрі Fixiki.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок