Заміна скла iphone 11 pro max

Що робити, якщо екран вашого iPhone 11 PRO MAX тріснув, покрився відколами або має інші види пошкоджень?

Чому відбуваються подібні ситуації, як їх перетворити і куди звертатися для оперативного і ефективного ремонту вашої техніки Apple? iPhone будь-якого типу і року випуску являє собою досить дорогий апарат, тому ми не радимо довіряти будь-який ремонт і відновлення пошкоджених елементів авторизованим і не сертифікованим сервісним центрам.

Будь-які спроби самостійного ремонту, як правило, приречені на провал: Айфони є досить складними за своєю конструкцією апаратами, для ремонту яких буде потрібно не тільки величезний досвід, але і відповідне професійне обладнання та інструментарій.

Пам’ятайте, що офіційна стандартна гарантія iPhone не поширюється на випадкові пошкодження скла або дисплейного блоку в цілому. Якщо вам потрібна заміна скла iphone 11 PRO MAX, ця послуга буде платною, а її вартість буде визначатися характером пошкоджень і наявністю на складі сервісної компанії необхідних компонентів для заміни.

Візьміть до уваги, що послуга заміна скла на Айфон 11 ПРО МАКС може бути дешевше за вартістю в деяких неофіційних сервісних центрах, які жодним чином не пов’язані і не представляють інтереси корпорації Apple.Заказивая ремонт в подібних майстерень, ви автоматично анулюєте свою гарантію на обладнання Apple Тому ми рекомендуємо двічі подумати перед тим, як спробувати таким чином заощадити на заміні запчастин. Крім того, будь-які гарантії в даному випадку вам ніхто ніколи не надасть.

Чому вам слід відразу ж виконати заміну скла при його пошкодженні

Заміна скла Айфон 11 ПРО МАКС – це не та процедура, яку можна відкладати на невизначений термін. Необхідно розуміти, що все екрани iPhone будь-якої моделі і різновиди виконані з якісного скла, яке при пошкодженні може стати причиною отримання вами травми.

Гострі осколки і краю скла потенційно небезпечні для ваших пальців при повсякденному використанні гаджета. Навіть якщо ви поки не відчуваєте зниження функціоналу і падіння працездатності апарату, варто задуматися про особисту безпеку, адже в будь-який момент утворився гострий скол може привести до неприємних наслідків.

Спеціалісти сервісного центру Fixiki рекомендують поміняти скло на Айфон 11 ПРО МАКС при перших ознаках його пошкодження. Якщо ви випадково упустили свій гаджет з висоти на тверду поверхню, якщо піддали його механічних навантажень або просто виявили відколи й подряпини після поїздки в громадському транспорті, варто відразу ж звернутися з приводу ремонту в сервісний центр Fixiki.Как показує практика, своєчасне звернення дозволяє уникнути в майбутньому дорогого ремонту, пов’язаного не тільки з заміною всього дисплейного модуля, але і з відновленням деяких елементів на материнській платі.

Тріснуте скло – це всього лише «зовнішня оболонка» вашого цифрового гаджета. Пам’ятайте, що з часом в тріщини, відколи й глибокі подряпини починає проникати бруд, пил і волога, яка стає головним «винуватцем» корозії.

В результаті порушення герметичності через розбитого скла, всі внутрішні компоненти iPhone перебувають під загрозою поломки. Роз’єми, процесор, пам’ять, акумулятор та інші комплектуючі можуть зажадати позачергової заміни, що виллється в досить серйозну суму для власника смартфона.

Як захистити екран вашого iPhone

Безумовно, одним з перевірених і кращих способів впоратися з такою проблемою, як тріснуте скло iPhone, є грамотно підібрана «захист» вашого гаджета. Як тільки ви купили новий гаджет або придбали старий смартфон у попереднього власника, подбайте про те, щоб максимально захистити лицьову часть.Для цього можна використовувати спеціальні міцні захисні скла, гелеві плівки та інші варіанти захисту, які вам пропонують в сертифікованих і авторизованих магазинах і сервісних центрах Apple.Крім захисної плівки на склі екрану вам необхідний ударостійкий чохол, який здатний запобігти отриманню критичних пошкоджень навіть при інтенсивному зовнішньому впливі на гаджет.

Як показує практика, вартість захисного скла, бампера або чохла в більшості випадків виявляється набагато дешевше цінника за ремонт лицьової частини смартфона. Не варто економити на захисті, адже скупий, як відомо, «платить двічі».

Вкладетеся на захист смартфона один раз грамотно і з розумом, щоб в майбутньому не витрачати свій час, нерви і гроші на ремонт і відновлення пошкодженої техніки Apple.

Крім того, якщо ремонт неминучий, переконайтеся в тому, що ви зробили резервну копію iPhone в iCloud. Це дозволить вам убезпечити і захистити свої особисті дані в разі незворотних ушкоджень гаджета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок