Як замінити акумулятор на вашому iPhone?

Якщо ви відчуваєте уповільнення в роботі на вашому iPhone, подумайте про зміну акумуляторної батареї Якщо повільний iPhone виводить вас із себе, причиною може стати стара батарея. На щастя, є кілька методів зняти ваше розчарування, і ми збираємося показати вам, як замінити батарею iPhone. Всі ці способи будуть витратними, але, швидше за все, вони позбавлять вас від ще більш дорогого ремонту: заміна телефону. Акумулятори для iPhone доступні з різних джерел, і ми розповімо вам, як вирішити, який варіант краще для вас.

Перш ніж приймати будь-які рішення, ви повинні зрозуміти, що відбувається з акумулятором вашого iPhone з плином часу. Літій-іонні (Li-ion) акумулятори, тип, який використовує iPhone, вважаються витратним матеріалом, оскільки вони, як відомо, з часом розкладаються. Це не проблема як, це просто спосіб, яким вони працюють. Термін служби батареї вимірюється в циклах батареї: один цикл дорівнює розряду батареї до 0% і повній зарядці батареї до 100% за один раз. Це може зайняти будь-яку кількість часу, так як ви не будете розряджати батарею до 0% і підтримувати до 100% кожен день. Для завершення циклу зарядки батареї може знадобитися день, два дні або більше.

IPhone заряджається приблизно за 500 циклів батареї до того, як він почне розкладатися. Це означає, що якщо ви володієте телефоном протягом кількох або більше років, у вас буде достатньо часу заряду батареї, щоб розряджати батарею до 80% від повної її ємності. Коли рівень заряду, який може утримувати батарея, знизиться, ви виявите, що батарея розряджається швидше і не коректно відображає рівень заряду, в такому випадку її необхідно заряджати частіше.

Термін служби батареї залежить не тільки від часу, але і від того, як ви користуєтеся пристроєм, і від того, який вплив ви надаєте на термін служби акумулятора. У міру того як батареї розряджаються, це позначається на її продуктивності та здатності телефону отримувати достатньо харчування, щоб робити те, що ви хочете. В iOS 11 або новішої версії ви можете перевірити загальний термін служби акумулятора в настройках.Ви також можете перевірити рівень заряду за останні пару днів і навіть відсоток часу, який ви витрачаєте на кожен додаток на своєму телефоні. Це допоможе вам вирішити, чи варто міняти акумулятор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок