Безкоштовна діагностика

Сучасні смартфони і побутова техніка – складні пристрої. Рано чи пізно будь-яка така техніка ламається. Проблема може виникнути раптово або назрівати поступово. У будь-якому випадку при підозрі на наявність неполадок потрібна діагностика телефону. Своєчасне звернення в сервісний центр в деяких випадках економить бюджет. Адже дрібний ремонт мобільного обходиться дешевше покупки нового смартфона.

Якщо ви зіткнулися з однією з наступних проблем, зверніться в наш сервіс в Києві:

Телефон не вмикається;
Пропав звук;
Є проблеми з екраном;
Сталося потрапляння води;
Є неполадки в роботі;
Не працюють кнопки.

Фахівці проведуть діагностичні заходи, з’ясують причину неполадок і усунуть їх.

Скільки коштує діагностика телефону?

Багатьох наших відвідувачів цікавить питання – скільки коштує діагностика телефону. Деякі думають, що це дорого і в спробі заощадити пробують себе в ролі майстра. Не варто цього робити! Складна “начинка” не терпить непрофесійних рук. Не маючи на руках спеціального обладнання і ПЗ знайти та ідентифікувати поломку неможливо, а от нашкодити можна легко.

Безкоштовна діагностика

Ми пропонуємо безкоштовну діагностику. Потрібна допомога майстра – дзвоніть і приїжджайте! За часом вся процедура займає близько 10-30 хвилин. Якщо у телефону відсутні зовнішні пошкодження, майстер вкладеться за 30 хвилин.

Для дуже зайнятих людей наш сервіс пропонує послугу транспортування телефону кур’єром. На вашу дзвінку кур’єр приїде за вказаною адресою, забере телефон і поверне його вам відремонтованим.

Діагностика – це важливий крок у виявленні несправностей пристрою. При проведенні діагностики телефону або будь-якого іншого мобільного пристрою перевіряється функціональність всіх зовнішніх і внутрішніх модулів з метою виявлення непрацюючих компонентів.

Проводиться діагностика обладнання в два етапи:

Попередня діагностика. Проводиться без розбору пристрою, визначаються основні зовнішні дефекти – тріснуть дисплей, не працює динамік, пошкоджений роз’єм і т.п.

Детальна діагностика. Проводиться з обов’язковим розбором пристрої, виміром напруги, докладним оглядом системної плати.

За допомогою спеціалізованого обладнання виявляються причини і ступінь несправності, здійснюється підбір деталей, які необхідно замінити, приймається попереднє рішення про подальше ремонті телефону, планшета, фотоапарата і іншої цифрової техніки. Залежно від характеру несправності діагностика може займати від 30 хвилин до 2-х діб.

Діагностика може проводитися як з подальшим ремонтом смартфона або планшета, так і без нього, в якості самостійної послуги в нашому сервісному центрі.

* При подальшому виконанні ремонту діагностика надається безоплатно.

При зверненні в будь-який сервісний центр “Фіксики” для здійснення діагностики або ремонту, не забудьте зберегти всі свої дані. Спеціалісти сервісного центру по ремонту цифрової техніки завжди допоможуть в копіюванні інформації з вашого мобільного пристрою на флешку або в хмарне сховище.