Корпоративним клієнтам

Ремонт мобільної техніки корпоративних клієнтів в СЦ Фіксики 10 років досвіду!

Неможливо уявити продуктивну роботу співробітників будь-якої сучасної організації без мобільної техніки. При цьому, непередбачені поломки корпоративних пристроїв призводять до зниження продуктивності праці, аж до повної зупинки робочого процесу!

Надати оперативну допомогу організаціям у вирішенні технічних проблем зможе мережу сервісних центрів «Фіксики» в Києві. Сертифіковані спеціалісти “Фіксики” більше 10 років пропонують послуги з ремонту та обслуговування мобільних пристроїв всіх видів. На даний момент серед наших клієнтів близько 80 різних організацій (компанії з великим штатом співробітників, торгові мережі, об’єкти великого і малого бізнесу).

Чому корпоративні клієнти вибирають “Фіксікі”:

  • Максимально швидке та якісне виконання робіт
  • Беремо на себе навіть складні ремонти, які не приймають в інших сервісних центрах.
  • Терміни ремонту – від 20 хв до 3 днів, в залежності від складності.
  • Зручні умови оплати за надані за договором послуги
  • Приймається як готівковий, так і безготівковий розрахунок.
  • Ми також надаємо можливість відстрочки платежу.
  • Оптові ціни на запчастини
  • Всі запчастини відпускаються за оптовими цінами, які ми можемо забезпечувати, маючи власний великий склад запчастин.

Регулярне проведення профілактики

Надаємо комплекс профілактичних послуг для запобігання непередбачених проблем і простоїв в роботі Вашої компанії. Послуги кур’єра Компанія оперативно реагує на будь-які проблеми. Для цього в штаті є кур’єри, які приїжджають на першу вимогу і забирають несправні гаджети на діагностику і подальший ремонт.

Тривалі гарантійні терміни на ремонт Залежно від проведених робіт, СЦ “Фіксики” надає гарантію до 6 місяців. Якщо пристрій вийшов з ладу в гарантійний період, фахівці мережі безкоштовно усунуть несправності.

Знижки

Ми заохочуємо своїх клієнтів і надаємо значні знижки на великі обсяги замовлень. Найбільш затребуваними серед корпоративних клієнтів є такі послуги

Смартфони і телефони: заміна акумуляторної батареї, усунення механічних пошкоджень екранів, відновлення після попадання води та інших рідин в пристрій, заміна мікросхем і корпусних частин.

Планшети: заміна екрану, заміна роз’єму зарядки, заміна мікрофона, заміна слухового динаміка.

Ноутбуки: заміна акумуляторної батареї, профілактичні роботи (чистка системи охолодження, заміна термопаст), заміна оперативної пам’яті, жорсткого диска, клавіатури, заміна і відновлення чіпа відеокарти

Ми беремося за всі види ремонту:

1. Термічний вплив
2. Складні механічні пошкодження
3. Попадання води та інших рідин в пристрій В
4. Вихід з ладу апаратної або програмної частини і т.п.

Важливість проведення профілактики смартфона

Наші корпоративні клієнти можуть розраховувати на регулярне проведення профілактики смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв. Це значно оптимізує витрати компанії на обслуговування техніки! Періодичний огляд обладнання досвідченим майстром дозволить запобігти виникненню несподіваних проблем з пристроєм. Ваші співробітники завжди будуть на зв’язку! Більше не буде скарг на розхитані гніздо зарядки, а ділові переговори не будуть перериватися через розрядженого невчасно акумуляторної батареї. Не чекайте поки електроніка вийде з ладу – регулярна профілактика дозволить запобігти виникненню більшості проблем!

Як ми працюємо

Ми забезпечимо кур’єрську доставку техніки, конфіденційність і повернення відновленого гаджета в максимально стислі терміни. На всі виконані роботи надається гарантія, талон Ви отримаєте у кур’єра. Умови оплати розглядаються індивідуально, можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Також Ви можете особисто відвідати один з наших філій, всі вони знаходяться в крокової доступності від метро, ​​біля кожного є безкоштовна парковка.