Samsung Galaxy note 8 заміна акумулятора

Смартфон Samsung Galaxy Note 8 оснащений потужним акумулятором на 3300 мАг. При активному використанні телефон працює трохи більше доби. Є підтримка швидкої дротової і бездротової зарядки. Також в параметрах є кілька режимів енергозбереження, в яких можна зменшити дозвіл дисплея і відключити окремі функції. Але незважаючи на високу якість збірки телефону, з часом може призвести до сбоїв в роботі батареї. Цей елемент вкрай чутливий до перепадів температури, фізичного впливу та контакту з вологою. Якщо ви виявили, що пристрій сильно гріється і швидко втрачає заряд, рекомендуємо звернутися за ремонтом Samsung Galaxy Note 8 n950f в сервісний центр Fixiki в Києві.

Які ознаки поломки акумулятора на Samsung Galaxy Note 8?

Несправність батареї можна визначити за такими симптомами:

 • якщо в процесі зарядки телефон перегрівається;
 • вимикається;
 • різко погіршилася продуктивність, з’явилися лаги і зависання;
 • в результаті здуття акумулятора деформувалася задня кришка і екран апарату;
 • не вдалося підключитися до зарядного пристосуванню, швидко сідає, не заряджається.

Виявивши один або кілька вищеописаних ознак, вам потрібна оперативна заміна акумулятора на Samsung Galaxy Note 8. Тільки кваліфіковані фахівці можуть надати належну допомогу. Самостійні спроби розібрати пристрій і замінити несправний елемент можуть спричинити незворотні наслідки, аж до покупки нового апарату.

Як відбувається заміна батареї на Samsung Galaxy Note 8?

Майстри СЦ Fixiki в першу чергу проводять детальну діагностику на наявність неполадок і пошкоджених деталей. Повідомивши власникові телефону результат перевірки, і підібравши запчастини на заміну, фахівці приступають до ремонту. Для даної процедури використовуються викрутки, пінцет, пластикова лопатка, присоска для зняття дисплея, звичайний фен. За допомогою цих інструментів майстер акуратно знімає задню кришку, прогрів пристрій гарячим феном для розм’якшення клею. Потім откручиваются гвинтики, які кріплять верхню кришку до дисплея. Пластикової лопаткою від’єднується контакт батареї від материнської плати, акумулятор прогрівається феном і дбайливо знімається.Після чого відбувається установка нової батареї і зворотна збірка телефону.

По завершенню всіх маніпуляцій пристрій перевіряється на працездатність і видається клієнту. Ремонт Samsung Galaxy Note 8 (sm-n9500) в середньому виконується протягом одного дня, в залежності від складності поломки і завантаженості майстра. Ціни на ремонтні послуги ви знайдете на відповідній сторінці моделі на сайті.

Чому ремонт Samsung Note 8 краще робити в сервісному центрі Fixiki?

Інженери нашого сервісного центру мають багаторічний досвід в ремонті мобільних телефонів в Києві, що дозволяє усунути неполадку будь-якого рівня складності швидко та ефективно. Ремонт по Україні ми здійснюємо через Нову Пошту. Оформити заявку на ремонт можна кілька способами: через форму на сайті, записатися за вказаними номерами у наших менеджерів, або відразу звернутися до відділення компанії. Наші консультанти відповідять на всі хвилюючі вас питання і нададуть необхідну інформацію.

Звернувшись до нас, ви отримаєте такі переваги:

 • повна безкоштовна діагностика;
 • надійні запчастини;
 • персональний підхід;
 • кваліфіковані фахівці;
 • завжди актуальні ціни;
 • оперативний ремонт в обумовлені терміни;
 • стежити за статусом пристрою онлайн на сайті;
 • гарантію на всі виконані роботи і нові деталі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок