Діагностика xiaomi

Смартфони китайської компанії характеризуються багатофункціональністю, якісними матрицями від 4,7 дюймів, потужним ПО, а також високою якістю збірки. Однак з часом може наступити момент, коли вам буде потрібно ремонт телефонів Xiaomi в Києві. Якщо гаджет зависає або сам перезавантажується, рекомендуємо звернутися до фахівців. Майстри сервісного центру Fixiki завжди готові допомогти усунути поломку, а наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання щодо цін на послуги з ремонту телефонів Xiaomi. Інженери компанії відмінно розбираються у всіх тонкощах ремонту таких моделей смартфонів Xiaomi, як Mi: Note, Max і Redmi: Note.

Основні причини, за якими може знадобитися ремонт Xiaomi

Нужда в ремонті телефонів Xiaomi найчастіше з’являється через недбале поводження і негативних факторів навколишнього середовища. Механічний вплив, контакт з вологою і програмні неполадки безпосередньо впливають на працездатність пристрою. Проникаючи всередину гаджета, вода сприяє появі корозії, механічні пошкодження порушують цілісність внутрішніх компонентів, а системні неполадки зовсім не дають нормально користуватися апаратом.

Найчастіше терміновий ремонт Xiaomi в Києві необхідний при таких обставинах:

 • Несправність акумулятора. Якщо смартфон став швидше сідати, не заряджає, перегрівається або раптово вимикається;
 • Чи не працює екран. На лицьовій панелі пристрою видно тріщини, подряпини, а плями і смуги заважають читання інформації;
 • Немає мережі або телефон не розпізнає SIM-карту. Проблема виникає, якщо порушена цілісність власника сімки або пошкоджена сама карта;
 • Частково, або повністю відсутній звук. Причиною цього дефекту може бути від’єднання шлейфів динаміків і мікрофона.

Як здійснюється ремонт Xiaomi?

Будь-який вид ремонту починається з діагностики телефону Xiaomi, щоб перевірити стан кожного компонента пристрою. Процедура дозволяє виявити неполадку, і підібрати необхідний вид робіт для її усунення. Потім з власником узгоджуються терміни і вартість послуг. Підібравши потрібні комплектуючі, телефон повністю демонтується, і встановлюються нові запчастини. По завершенню зворотного збирання, гаджет тестується на працездатність і готується до видачі. Ціни на ремонт смартфонів Xiaomi представлені в таблиці на відповідній сторінці на сайті. Спеціалісти сервісного центру Fixiki виконують лагодження портативної техніки Сяомей протягом одного дня.

Наші майстри з легкістю беруться за будь-який вид ремонту, в тому числі:

 • заміну матриці дисплея, сенсорного скла;
 • заміну зарядного гнізда, слота для сімки, аудіо виходу;
 • заміну таких дрібних елементів, як динаміки, мікрофон;
 • установку оновлень для ПО, відновлення інформації;
 • заміну пошкоджений задній панелі телефону;
 • рішення проблем з мережею;
 • чистку і відновлення після залиття рідиною.

Нерідко до нас звертаються з питанням про заміну скла окремо від екрана. Щоб визначити, яка деталь підлягає заміні, потрібно спершу провести діагностику пристрої. Поміняти розбите скло потрібно, якщо сенсор не реагує на дотики, а також видні дрібні тріщини і подряпини. Заміна всього екрану необхідна в разі, коли немає зображення, виникли різні плями і смуги по екрану, не працює сенсор.

Діагностика та ремонт телефонів Xiaomi в СЦ Fixiki

Довіряючи ремонт Xiaomi нашій майстерні, ви можете бути впевнені, що:

 • розбитий дисплей ми поміняємо протягом години в Києві, або за кілька днів по Новій Пошті для жителів інших областеей України;
 • ремонтні роботи будуть виконані точно в строк, завдяки постійній наявності необхідних запчастин на складі компанії;
 • ми використовуємо тільки високоякісні та перевірені комплектуючі;
 • в більшості випадків, ми зможемо зберегти вашу інформацію;
 • вам не потрібно дзвонити, щоб уточнити стан свого апарату, наш онлайн-сервіс перевірки статусу ремонту доступний на сайті в будь-який час.

Крім того, інженери компанії мають значним досвідом, що дозволяє з легкістю братися за завдання будь-якого рівня складності. Наявність сертифікованого обладнання гарантує високий рівень надійності виконаних робіт. Діагностика смартфона Xiaomi проводиться безкоштовно, при виконанні подальшого ремонту в нашому сервісному центрі. Також ми надаємо гарантію на всі види ремонту Сяомей і замінені деталі. Приєднуйтесь до нас в соц. мережах і отримаєте знижку на ремонт 5%. Після цього, при оформленні заявки, повідомте нашому менеджеру, що ви зареєструвалися в одній з соц. мереж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок