Діагностика iphone 6s

Техніка Apple відрізняється своєю надійністю і високою якістю збірки, однак ніхто не застрахований від непередбачених поломок. Звернувши увагу, що телефон не піддається нормальній роботі, його необхідно здати в спеціалізований сервісний центр на строкову діагностику iPhone. Тільки досвідчений майстер зможе визначити точну причину поломки і підібрати оптимальний спосіб її усунення.

Чому техніка Apple виходить з ладу?

Проблем із виходом з ладу передують такі обставини, як механічний вплив, взаємодія з вологою і програмні збої. Щоб зрозуміти справжню причину виникнення неполадки, потрібно провести повний огляд гаджета. Адже відомо, що причин виходу з ладу, наприклад, екрану може бути кілька.

Діагностика iPhone 6s ділиться на два типи:

  • • Програмна, де перевіряється ПО телефону, проводиться тестування на віруси і наявність програм, які несумісні з програмним забезпеченням пристрою.
  • • Апаратна включає перевірку працездатності кожного компонента за допомогою спеціальних вимірювальних приладів.

Якщо ви шукайте якісну та безкоштовну діагностику Айфон 6s Plus в Києві, сміливо звертайтеся в сервісний центр Fixiki.

Як виконується діагностика iPhone 6s Plus в СЦ Fixiki?

Потрапивши в руки наших майстрів, апарат повністю розбирається, якщо це необхідно для визначення несправності. Для цього використовується спеціальна апаратура і сучасні інструменти. Якщо гаджет був залитий водою, то перед діагностикою девайс повинен бути очищений, просушений, а проблемні місця пропаяні. По завершенню перевірки, власнику оголошуються терміни і вартість ремонту.

Діагностика iPhone 6s виконується безкоштовно в майстерні Fixiki в разі, якщо гаджет ремонтується в самому СЦ, і якщо апарат не підлягає відновленню. Якщо ж власник відмовляється від подальшого ремонту, діагностика iPhone 6s Plus буде платною. Уточнити ціни можна за номерами, зазначених на сайті. Зазвичай перевірка апарату займає від 1-4 днів, в залежності від несправності пристрою і завантаженості інженерів.

Переваги звернення в сервісний центр Fixiki

Доручаючи компанії Fixiki ремонт iPhone в Києві, ви отримаєте безкоштовну діагностику, високоякісні матеріали, персональну консультацію, великий вибір послуг за вигідною ціною. Також видається гарантія на виконані роботи та нові запчастини. Але ні в якому разі не пробуйте проводити діагностику самостійно. Ви можете не тільки втратити гарантію, але і зробити смартфон непридатним до відновлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок