Заміна дісплею та задньої панелі на смартфоні samsung galaxy

ЗАМІНА ДИСПЛЕЮ ТА ЗАДНЬОЇ ПАНЕЛІ НА СМАРТФОНІ SAMSUNG GALAXY
Якщо ви розбили дисплей і вам потрібна заміна екрану і задньої панелі на Samsung або необхідний терміновий не гарантійний ремонт.
Для заміни екрану і задньої панелі на Samsung варто негайно звернутися в сервісний центр Fixiki. Наші кваліфіковані фахівці впораються з цією поломкою швидко, професійно і якісно.
Будь-який телефон, на жаль, має свої вразливі місця, в Galaxy S8 – S10 це екран, а точніше скло, яке при невдалому падінні тріскається. Саме на заміну екрана, скла і задньої кришки Samsung Galaxy доводиться до 80% всіх ремонтів.
Дисплей рідко страждає від удару, так як він зроблений з плівки, але легко протикається уламком розбитого скла, так як скло приклеєне до дисплея, через що заміна скла на Samsung Galaxy S8 – S10 проводиться модулем.
У комплектацію оригінального модуля входить:

⠂захисне скло Gorilla Glass 5 з олеофобним покриттям,
⠂амолед HD+ дисплей ,
⠂роз’єм зарядки,
⠂шлейфа,
⠂рамка-корпус.

З складових телефону залишається тільки:

⠂камера,
⠂динаміки,
⠂коаксіальні кабелі,
⠂системна плата, задня кришка.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ ЗАМІНА ЕКРАНУ?
За часом ремонт Samsung Galaxy займає більше 2-х годин роботи, так само не варто забувати, що перед початком роботи потрібно дізнатися чи є в наявності всі необхідні деталі. У разі їх відсутності наші інженери замовлять їх і після надходження на склад, відразу приступлять до виконання замовлення.

Необхідність заміни скла у Samsung Galaxy, може виникнути в декількох випадках. Зокрема, характерними зовнішніми дефектами є різного роду тріщини, відколи, подряпини. Дуже важливо виконати заміну скла на Samsung якомога швидше, так як сам дисплей з розбитим склом може не витримати повторного удару і згасне.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ МОЖНА ЗАМІНИТИ СКЛО НА SAMSUNG S8 – S10 І SAMSUNG S8 +
Дисплей повинен показувати повністю, без чорних плям, навіть найдрібніших.
Не повинно бути кольорових смуг на екрані. Вони не повинні з’являтися навіть при продавлюванні дисплея.
Сенсорне управління має повністю бути справним (перевірити можна так: * # 0 * # – touch)
Фахівці нашого центру по ремонту техніки впораються з будь-яка виникла у вас несправністю незалежно від моделі пристрою. Тому в разі виникнення несправності зв’яжіться з нами, і ви отримаєте вичерпну консультацію! Багаторічний досвід і безліч успішно проведених ремонтних робіт, дозволяють детально розібратися в механіці і принципі роботи Samsung. Професійне обладнання та висококваліфікований персонал сервісного центру Fixiki оперативно і якісно виконають ремонт вашого гаджета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок