Що робити якщо в Iphone потрапила волога?

Випадкове потрапляння рідини в iphone, після якого пристрій перестав працювати, у більшості користувачів викликає стурбованість або навіть депресію. Так-як не всім буде приємно в силу власної помилки отримати у своє розпорядження дорогий шмат заліза, який не підлягає гарантійному обслуговуванню. Існує поширена думка про те, що якщо швидко дістати впавший в воду телефон, на його працездатність це не вплине. Насправді це не так.

Навіть після потрапляння вологи в iPhone іноді він може включатися і на перший погляд функціонувати, немов у нього не потрапляла волога. Однак пізніше через залишки вологи можуть виявитися проблеми: на платі утворюються окислення, і починається процес гниття, який неможливо усунути в домашніх умовах. І навіть якщо ви відразу не помітили, що телефон став працювати інакше, це може виявиться пізніше — наприклад, пристрій може почати грітися, швидше розряджатися або не зарядитись взагалі, перезавантажуватися, можуть перестати працювати кнопки, камери або навіть дисплей

Що зробити, якщо все-таки впустили айфон у воду?

Якщо ви втопили iPhone або iPad, перше, що необхідно зробити — це вимкнути його. При наявності відповідних навичок можна спробувати розібрати пристрій і з великою обережністю відключити акумуляторну батарею — це може врятувати її від пошкоджень. Ну а далі в будь-якому випадку пряма дорога в сервісний центр, де проведуть діагностику, почистять, замінять пошкоджені елементи, і ви зможете спокійно користуватися вашим iPhone, як раніше.
І так — ні в якому разі не кладіть телефон на батарею, не сушіть феном і не ставте на зарядку — це може сильно нашкодити йому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок