Ремонт телефонів OnePlus

Ремонт телефонів OnePlus

Щоб задовольнити всі ваші вимоги по ремонту телефонів OnePlus, вам не потрібно шукати нічого, сервісного цента Фіксікі – ми є експертами в ремонті мобільних телефонів. Наші інженери мають досвід роботи з усіма моделями телефонів OnePlus і можуть виконувати різні ремонтні роботи, від ремонту камери до заміни розбитого екрану або усунення пошкоджень від води. Технічні фахівці працюють швидко, і багато стандартні ремонти телефонів OnePlus можуть бути завершені, поки ви чекаєте. Віднесіть свій телефон OnePlus в ремонтний центр або зверніться до фахівця для якісного ремонту, що не зламає ваш телефон.

Зателефонуйте в сервісний центр Фіксікі або запросите зворотний дзвінок без будь-яких зобов’язань і безкоштовно – що може бути простіше? Для швидкого і якісного ремонту телефону OnePlus ви не помилитеся з сервісним центром Фіксікі.

Про телефони OnePlus

OnePlus – недавній учасник ринку смартфонів; Ця китайська компанія була заснована тільки в 2013 році. Метою компанії було заявлено, що вона надає високоякісні, зручні у використанні смартфони за цінами, більш дешевим, ніж у конкурентів, яких в цілому вона досягла. Компанія спровокувала розбіжності з кількох причин, по-перше, щоб зробити першу модель смартфона, OnePlus One, випущену в 2014 році, доступною на запрошення, що означало, що компанія не брала ніяких замовлень, які вони не могли виконати.

Ще одніею спірною подією стала рекламна кампанія «Розбий минуле» 2014 року, в ході якої окремі особи, які знімають фільм, самі розбили свої існуючі телефони в спробі виграти OnePlus One за 1 долар. На жаль, виникла плутанина, і кілька людей, які були відібрані для просування, помилково зруйнували свої телефони. Промоушен також був засуджений з міркувань охорони здоров’я, безпеки та навколишнього середовища, оскільки розбивати батареї і деякі компоненти небезпечно. OnePlus 2 і OnePlus X були випущені в 2015 році, за ними послідували OnePlus 3 і OnePlus 3T в 2016 році, коли була скасована система «запросити».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок