Телефон з потужною батареєю

Привіт, шановні читачі. Не так давно я написав про телефони, які володіли ємними акумулятора з серійного виробництва. Але сьогодні я подумав чому ми так зациклюємось на смартфонах. Є і кнопкові мобільники і насправді багато людей вважають за краще саме таке «недалеке ретро».

Хоча смартфони захопили ринок мобільної техніки, є користувачі, які віддають перевагу класичні моделі. Тому ми включили в рейтинг Philips Xenium E570, кнопковий телефон з батареєю 3160 мАг.

Така ємність може здатися недостатнім – але, якби мова йшла про смартфон. Однак даний гаджет не розрахований на постійне використання інтернету, важких додатків, мобільних ігор або перегляд відео. Це «робоча конячка» для людей, вимушених годинами спілкуватися по телефону.

Виробник стверджує, що телефон здатний працювати в режимі розмови до 58 годин – такого показника немає в жодного іншого кнопкового пристрою. А в режимі очікування термін роботи становить приблизно 170 днів, тобто півроку.

Ємна батарея – головний плюс цього недорогого телефону з потужним акумулятором. В іншому характеристики базові: 2 SIM-карти, камера 2 МП. Телефон підходить для здійснення дзвінків, прослуховування музики.

Незважаючи на це, пристрій користується популярністю, особливо у тих, хто шукає недорогий гаджет для ділових контактів. Вартість телефону – приблизно 76 $.

Не забувайте про ремонт!

Навіть відмінному телефону іноді необхідне технічне обслуговування. Якщо смартфон впав, всередину потрапила вода, Фіксики готові прийти на допомогу. Здійснюємо ремонт телефонів будь-якої марки, пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи найпопулярнішу – заміну батарейки. Допоможемо купити акумулятор, встановити його в найкоротші терміни. Використовуємо фірмові запчастини, що гарантують відмінну якість ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок