Три камери в телефоні краще двох?

Китайський смартфон Huawei P20 Pro став одним з перших в світі телефонів з потрійною камерою. Інший його гордістю є 40 Мп сенсор, який дозволяє робити знімки з запаморочливим дозволом. Фотографії, отримані за допомогою цього телефону, можна сміливо використовувати в якості плакатів.

В останній раз, коли ми бачили в телефоні стільки мегапікселів, було в тринадцятому році в легендарній Nokia Lumia 1020. Але справа не обмежується одними мегапікселямі – так, у смартфона є камера, яка знімає з триразовим наближенням – ексклюзивна привілей користувачів Huawei P20 Pro. Однак найбільш крутий фішкою тут можна назвати п’ятикратний гібридний зум. В цьому режимі задіяно всі, що тільки можна: всі три модулі камери, оптична стабілізація і ШІ. Що отримуємо в результаті? Знімок з п’ятикратним збільшенням, при цьому позбавлений шумів і з незвичайною для телефону різкістю.

Тут, звичайно, не може не постати питання, що став причиною численних холіваров: необхідність фотоапарата для звичайної людини. З телефонами начебто Huawei P20 Pro стає ясно, що пройде ще кілька рочків і дзеркалки стануть атавізмом для середньостатистичної людини.

Однак потрібно зі смутком сказати, що фронтальна камера тут зірок з неба не хапає. З одного боку, маємо 24 мегапікселя, але по факту – це і слабка деталізація, і невисокий динамічний діапазон, і засвічений фон. Хоча розмиття фону працює непогано.

Окремо хочеться згадати ІІ, оскільки тут він грає далеко не останню роль. Однією з головних його завдань є визначення сценарію зйомки і вибір кращих налаштувань. Наприклад, побачив чоловіка – включився режим «Портрет» з відповідним блюр заднього фону. Але варто піднести телефон впритул до предмету зйомки, як тут вже включиться дворазовий зум для макрозйомки.

А таких сценаріїв тут п’ятсот, і це не рахуючи нейромереж, які теж допомагають при фотографуванні – наприклад, стабілізують зображення в нічний час доби. Резюмуючи, хочеться сказати, що Huawei зробили справжній прорив в мобільній фотографії, представивши нам прекрасний в своєму виконанні альянс інновацій, потужних камер і штучного інтелекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок