Заміна скла iPhone SE

Якщо ви є щасливим власником техніки від корпорації Apple, вас можна тільки привітати. Неважливо, чи купили ви популярний MacBook або оновили свій смартфон – більш продуктивних і ефектних зовні гаджетів на ринку просто не існує.

Варто розуміти, що вартість останніх новинок від Епл може бути дуже істотною, тому тим більш образливим стають можливі пошкодження і поломки смартфонів і планшетів. Безумовно, смартфон, як і будь-яка інша електронна техніка, не застрахований від можливих форс-мажорних ситуацій – випадкових падінь, ударів, механічних навантажень, влучень води і пилу.

Незважаючи на всесвітньо відому якість і надійність, продукція Apple час від часу потребує ремонту, і заміна скла iPhone SE 2020 вважається однією з часто замовляються в професійному сервісному центрі Fixiki.

Одна з останніх новинок мобільного ринку має дуже пристойною ергономічністю і високим ступенем захисту від впливу несприятливих факторів при експлуатації. Проте, ремонт скла Айфон SE 2020 замовляють досить часто численні прихильники продукції Apple.

Компанія Fixiki і її фахівці завжди готові прийти на допомогу в будь-якій подібній ситуації. Якщо ваш гаджет при певному впливі вийшов з ладу як на програмному рівні, так і на фізичному, наші можливості дозволять в найкоротші терміни привести його в робочий і функціональний стан.

Коли вам варто поміняти скло на Айфон SE 2020

Така послуга, як ремонт скла iPhone SE 2020 з заміною пошкодженого компонента, може знадобитися при різних обставинах. Незважаючи на те, що виробник використовує при складанні високоміцні елементи, скло завжди залишається одним з найбільш вразливих місць будь-якої конструкції.

На послугу «заміна скла на Айфон SE 2020» ціна в сервісному центрі Fixiki одна з найдоступніших, в чому легко переконатися, вивчивши наш прайс. При цьому багато клієнтів плутають процедуру заміна скла на iPhone SE 2020 з заміною дисплейного блоку, вартість якої вже значно вище.

Поміняти скло на iPhone SE необхідно при будь-яких видимих ​​пошкодженнях лицьової поверхні вашого гаджета. Навіть якщо ваша техніка зберігає функціональність, поміняти скло iPhone SE 2020 бажано якомога швидше.

Ви можете і не згадати, за яких обставин скло вашого смартфона лопнуло або було пошкоджено будь-яким іншим способом, однак при перших ознаках порушення герметичності лицьової поверхні варто відразу ж звернутися в сервісний центр.

Скільки коштує заміна скла на Айфон SE 2020?

Дана процедура не відноситься до найдорожчого ремонту та обслуговування при наявності необхідних компонентів. Намагатися економити на ній не варто через можливі проблем з працездатністю смартфона в майбутньому.

Наші фахівці завжди проконсультують з питання «скільки коштує поміняти скло на Айфон SE 2020», заощадивши ваш час і гроші. Подібний ремонт займе не більше півгодини, після чого ви знову зможете користуватися всім функціоналом свого гаджета без обмежень.

Отже, коли ж варто поміняти скло на Айфон СЄ?

Фахівці радять звертатися з приводу заміни, як тільки ви ідентифікуєте на екрані свого смартфона пошкодження типу:

  • тріщин і відколів;
  • свіжих подряпин;
  • «Засветов» матриці і так далі.

Необов’язково спеціально упускати телефон: іноді причиною пошкодження скла стає навіть банальна тиснява в громадському транспорті. Ключі в сумці, термос з чаєм та інші особисті речі можуть стати тим «випадковим» чинником, який виведе смартфон з ладу.

Замінити скло на Айфон SE 2020 або продовжувати використовувати свій гаджет «як є»? Існує кілька точок зору на цю проблему. Хтось тягне до останнього, використовуючи розбите скло в звичайному режимі, а кому-то будь-яке порушення «зовнішності» як «ніж у серці», тому відразу ж робляться певні кроки по ремонту.

Відповідаючи на питання «скільки коштує заміна скла на iPhone SE 2020», можна привести дохідливі аргументи для всіх, хто сумнівався, хто думає поки заощадити на ремонті. Якщо в тріщину потрапить волога, пил, жир і інші види забруднень, цілком можливий вихід з ладу основного дисплейного блоку і матриці.

У цьому випадку заміна скла на Айфон SE 2020 зажадає одночасної заміни одного з найбільш дорогих компонентів смартфона: зрозуміло, що спроба заощадити в результаті обійдеться в досить круглу суму.

Заміна скла на Айфон СЄ – як це відбувається?

Відразу ж хочеться попередити: ремонт iPhone SE (заміна скла) досить складно і проблематично виконати в домашніх умовах. Техніка Apple має свої особливості, вимагаючи від майстра не тільки відповідного досвіду і навичок, а й наявності спеціального обладнання.

Навіть якщо ви маєте певне уявлення про те, як відбувається заміна скла Айфон SE, ми не рекомендуємо її виконувати самостійно, щоб уникнути серйозних поломок смартфона з повним блокуванням функціоналу. Найкраще довірити подібні роботи професіоналам, які дають гарантії на всі виконані процедури.

Заміна скла Айфон SE, ціна якої в нашому сервісному центрі більш ніж доступна, проводиться із застосуванням певних інструментів і обладнання, серед яких:

  • Високоточні викрутки-зірочки Pentalobe;
  • Професійні шпателі для монтажу;
  • Високоточні пінцети і щипці для монтажу;
  • Вакуумні присоски і так далі.

Скільки коштує заміна скла на Айфон СЄ?

Вартість процедури фіксована, проте, в окремих випадках ціна може змінюватися, якщо присутні критичні руйнування лицьової скляної поверхні.

Процедура заміни скла відбувається наступним чином. Пристрій оглядається фахівцями, які визначають послідовність робіт по заміні пошкодженого елементу. Якщо не потрібно змінювати одночасно зі склом і дисплейний модуль, то задіюється температурний сепаратор.

Цей пристрій необхідно для того, щоб роз’єднати склеєні на заводі матрицю і сенсорний екран. Гаджет надійно фіксується в камері сепаратора і нагрівається до температури приблизно в 75 ° за Цельсієм. При цьому заводський клей «розм’якшується», що дозволяє акуратно від’єднати пошкоджене скло.

Для цього фахівці використовують вакуумні присоски, за допомогою яких відокремлюють старе скло і далі на його місце акуратно приклеюють нове. Цей етап вимагає найвищої точності та акуратності від виконавця, адже, якщо нове скло не стане ідеально на своє місце, функціонал смартфона може бути порушений.

Це пояснює, чому на послугу «iPhone SE 2020 заміна скла» ціна в професійному сервісному центрі саме така: майстер дає гарантію, що смартфон буде повністю функціональний і працездатний після ремонту.

Як тільки ви замінили пошкоджений елемент, ми настійно рекомендуємо скористатися додатковими можливостями щодо забезпечення захисту. Спеціальна гелева плівка або ударостійке захисне скло на екрані знизять ймовірність пошкодження вашого гаджета в майбутньому до мінімуму.

Висновок:

Фахівці нашої компанії завжди допоможуть при будь-яких проблемах з вашим гаджетом, проконсультувавши з питання, скільки коштує поміняти скло на iPhone SE 2020. Наш сервісний центр виконує якісний і оперативний ремонт Айфон SE із застосуванням найсучаснішого діагностичного та ремонтного обладнання.

Кваліфіковані фахівці нашого центру дуже часто стикаються з різними проблемами, що приводять до зниження працездатності і функціональності гаджетів від Еппл. У той же час величезний досвід і практика дозволяють нам гарантувати 100% усунення будь-яких несправностей всіх моделей айфонів, в тому числі і здійснювати ремонт iPhone SE.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок