Діагностика Айфона

Смартфони iPhone давно підкорили багатьох користувачів своєю якісною збіркою і швидкодією. Однак, як і будь-яка техніка, навіть такий надійний телефон схильний до негативного впливу навколишнього середовища. Якщо помітили, що гаджет не піддається нормальній роботі, техніку слід здати на строкову діагностику iPhone в спеціалізований сервісний центр Fixiki.

Які існують типи діагностики:

 • Апаратна. Включає в себе повне розбирання апарату, оцінку стану комплектуючих, виявлення поломки, підбір ефективного способу ремонту, а також узгодження з власником терміном і вартості ремонтних робіт;
 • Програмна діагностика iPhone. Являє собою визначення можливості зміни програмного забезпечення (перепрошивки), а також відновлення втрачених даних.

Чому не працює техніка Apple?

Як і будь-яка техніка, смартфони Apple виходять з ладу через такі причини:

 • апарат падав і бився об твердий предмет, в результаті чого порушується цілісність внутрішніх елементів,
 • проникнення вологи провокує появу корозії, що в свою чергу руйнує контакти на платі;
 • програмні збої, викликані некоректною установкою шкідливого софту, або застарілим ПО.

Для того, щоб точно визначити причину несправності, потрібно провести ретельну діагностику iPhone. Для цього звертайтеся в Fixiki – офіційний сервісний центр Apple.

У чому небезпека самостійної діагностики?

Фахівці настійно не рекомендують шукати поломку самостійно. Розбирання гаджета без спеціального технічного оснащення та відповідних знань можуть привести до більш серйозних пошкоджень, або зробити техніку непридатною до відновлення. Даний ризик зовсім не виправданий, кращим вибором буде довірити професійну діагностику та ремонт в Києві майстерні Fixiki.

Як довго проводиться діагностика iPhone?

Повна діагностика iPhone в середньому займає близько 1 години, в залежності від того наскільки важкий стан вашого апарату. За допомогою сучасного інструменту та обладнання досвідчений майстер точно визначить причину появи дефекту, а також підбере оптимальний метод його усунення. Також під час перевірки проводиться чистка телефону, включаючи такі важкодоступні місця, як динамік, роз’єми, мікрофони і т.д. Діагностика iPhone виконується абсолютно безкоштовно, що дозволяє істотно заощадити на ремонті. Сміливо приходьте за ремонтом свого гаджета в сервісний центр на Льва Толстого 17б.

Які переваги діагностики iPhone в сервісному центрі Fixiki?

 • Ми здійснюємо безкоштовну перевірку будь-якої моделі смартфона Apple;
 • Консультуємо з будь-якого питання, що хвилює вас питання;
 • Використовуємо професійне ремонтно-діагностичне обладнання;
 • Діагностика iPhone проводиться від 30 до 1 години;
 • Команда кваліфікованих майстрів, які безпомилково знайдуть причину несправності;
 • Доступна ціна на відновлювальні роботи;
 • Доставка вашого телефону в відділення компанії за допомогою власної кур’єрської служби.

Чи надає гарантію на ремонт Айфона сервісний центр Fixiki?

По завершенню всіх процедур, разом з технікою майстерня видає гарантію на надані роботи і нові деталі. Будьте впевнені, ваш телефон в надійних руках професіоналів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотній дзвінок