Нові моделі телефонів Apple починаючи з iPhone 7 оснащені вологозахистом, що дозволяє занурювати гаджет на глибину до 1 метра до 30 хвилин. Однак виробник не рекомендує купати смартфон в морській воді, оскільки сіль протипоказана електроніці. Важливо відзначити, що пошкодження, отримані в результаті контакту з вологою, не покриваються гарантією. Тому варто бути особливо обережними поблизу джерел вологи, а також дотримуватися правил експлуатації. Але, на жаль, ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій. Якщо в ваш телефон проникла волога, терміново звертайтеся за чищенням iPhone після попадання води в сервісний центр Fixiki в Києві. Ми ремонтуємо всі моделі iPhone, завдяки сучасному технічному оснащенню і високому рівню професіоналізму наших майстрів.
Що може вийти з ладу при намоканні iPhone?
Найчастіше при контакті з водою виникають такі несправності:
- окислюються металеві контакти і роз’єм живлення,
- стають непридатними шлейфи дисплея і тачскрін;
- виходять з ладу процесор, камери, мікрофон і динаміки;
- пошкоджується акумулятор і системна плата.
Запам’ятайте, довге перебування смартфона в воді істотно знижує шанси на успішне відновлення техніки. У разі потрапляння вологи всередину пристрою найправильнішим рішенням буде звернутися в сервісний центр Fixiki для оперативного ремонту iPhone після води.
Що робити, якщо iPhone потрапив в воду?
Опинившись у такій ситуації, фахівці рекомендують виконати наступні дії:
- Відразу вийняти гаджет з води і негайно вимкнути. Від’єднати будь-які підключені до техніки пристрою. Це допоможе уникнути короткого замикання;
- За допомогою паперового рушника прибрати залишки рідини з поверхні смартфона;
- Акуратно вийняти SIM-карту для збереження особистої інформації;
- По можливості витягнути акумулятор;
- Покласти телефон в сухе і добре провітрюване місце;
- Звернутися за діагностикою та ремонтом Айфона після води в спеціалізований сервісний центр Fixiki.
Чого не варто робити, якщо iPhone був залитий водою?
- В інтернеті часто рекомендують покласти телефон в ємність з рисом. Цей метод ремонту вкрай небезпечний, оскільки в рисі міститься багато мінералів, які можуть стати причиною окислення контактів смартфона;
- Не здумай сушити мобільний пристрій феном, це може привести до пошкодження мікросхем на платі;
- Якщо сушити апарат на батареї, при нагріванні прискориться процес окислення;
- Обернути гаджет в тканинне рушник теж поганий варіант, оскільки це підвищує рівень вологості всередині.
Самостійне розбирання телефону часто призводить до короткого замикання на материнській платі, пошкодження шлейфів та інших внутрішніх елементів. Якщо ви не володієте відповідним досвідом, навичками і спеціальним обладнанням, спроби відремонтувати гаджет своїми силами тільки погіршать ситуацію. Кращим рішенням у такому випадку буде звернення в сервісний центр Fixiki для якісної чистки iPhone після попадання рідини.
Процедура відновлення потонулого iPhone
Ремонт iPhone після води в сервісному центрі Fixiki виконується в кілька етапів. Спершу наші майстри повністю розбирають телефон, потім проводять електрохімічний чистку компонентів. Подальша діагностика допоможе виявити всі пошкоджені елементи, які не видно на перший погляд. Після узгодження з власником техніки регламенту ремонтних робіт, а також вартості і строків, фахівці приступають до чищення і заміни деталей. Кожна запчастина промивається розчином і піддається обробці в ультрафіолетовій ванній. Здійснюється чистка плати і контактів. На наступному етапі йде просушування комплектуючих, і тільки потім тестування працездатності мобільного пристрою. Якщо все в порядку, гаджет готується до видачі.
Чи є гарантія на ремонт Айфон в сервісному центрі Fixiki?
Щоб записатися на ремонт в нашу майстерню, необхідно залишити заявку на сайті, зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними номерами, або відразу звернутися в пункт прийому техніки. Ціни на чистку iPhone представлені на відповідній сторінці моделі на сайті. На всі послуги з ремонту видається гарантія, яка поширюється на виконані роботи і на використані комплектуючі.