Терміновий ремонт вашої техніки в сервісному центрі

Терміновий ремонт вашої техніки в сервісному центрі

Компанія Фіксики пропонує Вашій увазі унікальну послугу – терміновий ремонт телефонів. Ми цінуємо Ваш час, тому самі приїдемо, заберемо і після ремонту доставимо Вам телефон!

В даний час техніка оточує нас всюди. Практично у кожної сучасної людини є кілька електронних пристроїв. Улюблені гаджети настільки міцно увійшли в наше життя, що ми вже не можемо без них обходитися. Для багатьох з нас, це не тільки спілкування і розваги, а й невід’ємна частина роботи. Нам весь час потрібно бути на зв’язку, в зоні доступу.

Але приходить час, коли навіть найкраще пристрій ламається. Але і один день без нього абсолютно немислимий. Як бути? Сервісний центр Фіксикі пропонує терміновий ремонт ваших телефонів і гаджетів.

Сервісний центр Фіксики – це абсолютно унікальна команда професіоналів. У нашій компанії ретельно підібрані фахівці, які володіють широким діапазоном знань і практичних навичок в галузі ремонту. А всі разом вони являють собою серйозний професійний колектив, давно і успішно займається ремонтом мобільної техніки в Києві.

У найкоротші терміни Ви отримаєте свій пристрій, що працює як новеньке. В сервіс центрі Фіксикі це можливо завдяки власним складу запчастин. На всі відремонтовані вироби надається гарантія. Важливою перевагою послуг наші є безкоштовна діагностика поломок. Ви оплачуєте тільки сам ремонт ноутбука, планшета або будь-якої вашої техніки. Сервісний центр пропонує зайнятим клієнтам послугу кур’єрської доставки. Вам не потрібно викроювати час зі свого щільного графіка, щоб доїхати з технікою в центр і назад. Ми подбали, щоб Вам було зручно.

Сервісний центр Фіксики пропонує весь спектр послуг в області ремонту стільникових телефонів, фотокамер, навігаторів, планшетів та іншої компактної електроніки. Наші майстри займаються відновленням мобільних пристроїв будь-яких виробників, включаючи смартфони нового покоління Apple, Nokia, Samsung, Sony, LG, і інших.

Згідно з напрацьованою алгоритму спочатку шукається причина поломки, що дозволяє швидко визначити терміни і вартість послуг по відновленню мобільного телефону або іншого приладу. Після технічно грамотною діагностики вибирається оптимальний варіант ремонтних робіт і необхідні запчастини.

Варто зазначити, що кожен мікроелектронники нашої компанії намагається в міру можливостей відновити зіпсовану деталь або плату. Результати роботи відновлених ділянок порівнюються за допомогою осцилографа із заводськими параметрами. Закінчується ремонт телефонів комплексним тестуванням відремонтованого приладу і наданням гарантій власнику.

Не втрачайте час на пошуки – довіряйте кращим!

Наш сервісний центр є стаціонарним бюро ремонту складної переносної електроніки, ігрових приставок і фотоапаратури. Це означає, що тут виконується повний цикл кваліфікованих сервісних робіт, включаючи експрес-діагностику і фінішне тестування.

Вас цікавить якісний ремонт стільникових телефонів в Києві? Бажаєте швидко відновити функціональність смартфона або планшета за адекватні гроші? Приїжджайте в наш сервісний центр, де вам буде надана кваліфікована технічна допомога!

Швидкий і якісний ремонт ноутбуків, навігаторів, телефонів, планшетів і розумних годин в Києві

наявність запчастин на всі поширені моделі;
швидкий ремонт (зазвичай в межах 1-2 днів);
ремонт старих моделей;
гарантія на встановлені деталі і виконані роботи;
кур’єрська доставка (приймаємо гаджет в ремонт і повертаємо після ремонту);
безкоштовна діагностика;
інформування про закінчення ремонту;
лояльні ціни;
зручне розташування – дістатися до нас можна з будь-якої точки Києва.

Звертаючись до сервісного центру Фіксики, Ви отримуєте не тільки оперативне вирішення проблеми з телефоном або іншим пристроєм, але і експертні консультації з питань використання гаджетів, поради щодо успішної експлуатації вашої техніки. Крім того, за допомогою спеціального on-line сервісу є можливість задати питання по ремонту телефонів через сайт центру.