Онлайн флеш розмальовки Фіксікі

Опис: Тут декілька різних онлайн флеш розмальовок з героями популярного мультфільму про Фіксіків. Для переключення між розмальовками використовуйте стрілки. 

Управління: Мишка.

Alternative flash content

Requirements

Фіксікі вийшли в світ у 2010 році і практично відразу підкорили серця глядачів. Тільки за перший місяць існування мультсеріалу Фиксики подивилося близько п'яти мільйонів чоловік. Такому такому успіху проект зобов'язаний неймовірно талановитій команді, до якої увійшли такі відомі особистості вітчизняної мультиплікації як Васик Бедошвілі, Андрій Колпін (режисер) та Юрій Ісаков (сценарист). Завдяки зусиллям цих людей, сьогодні у шанувальників Фіксіків є можливість дивитися і отримувати масу задоволення та нових знань. А студія сучасної мультиплікації «Аероплан» подарувала цьому серіалу технологію 3D, яка робить його неймовірно реалістичним і правдоподібним. 

Ну а хто ж ці невідомі досі істоти? Фіксікі це неймовірно маленькі чоловічки, які комфортно проживають у всіх побутових пристроях, які є в наших з вами будинках. Що ж вони там роблять - запитаєте Ви? Фиксики стежать за пристроями, в яких живуть і при необхідності, непомітно для їх господарів, ремонтують їх. Так, саме їм ми зобов'язані раптово заробив пилососа або прасці. Саме вони щодня роблять наше життя простіше, позбавляючи нас безлічі дрібних проблем...