Мультфільм "Поради Фіксіків" всі серії підряд онлайн

Мультфільм "Поради ФіксіківПоради Фіксіків" - це окремий випуск, що складається з серій які дадуть юному глядачеві при перегляді онлайн хороші і добрі поради, поради від Фіксиків про все! А так же дадуть малюкові безліч відповідей на його питання і речі. Остережуть і попередять про можливі небезпечні речі і вчинкм для життя і навчать, як правильно поводитися з побутовими, на перший погляд простими приладами і штуковинами в розважальній інтерактивній формі, що робить повчальні уроки барвистими і утримує увагу дитини надовго! 

Разом з мультиками "Поради Фіксіків" ми пропонуємо Вам розповісти своєму малюку про багатьох важливих речах, показати наскільки важливо доглядати за улюбленими вихованцями, як важливо тепло одягатися, як життєво важливе прибирання в будинку і навіть пояснять малюкові граючи й легко як зробити пластилін з борошна і зліпити разом з Фіксіками собі нову іграшку! 

Мультик "Поради Фіксіків" онлайн - це чудовий помічник для батьків у навчанні їхньої дитини і цікавий відпочинок для всієї родини!

FIXIKI