Персонажі мультфільму "Фиксики"

 

В одній простій упорядкованій квартирі живе проста сім'я - мама, тато і син. Мама домогосподарка і прибирається по дому. Тато працює журналістом і часто буває в від'їздах. Сина звуть Дім Дімич. Він теж не відрізняється від простого середньостатистичного хлопчика, що проживає в Росії. Дім Дімич вчиться в школі і у вільний від виконання домашнього завдання час намагається пізнати світ навколо себе. Він постійно вивчає різні прилади і споруджує цікаві конструкції. 

Так і протікала б спокійне життя в цій дружній родині, якби одного разу Дім Дімич не наскочив на дивних маленьких істот. У Дім Дімича є улюблена маленька собачка з поганим характером по кличці Кусачками. Собачка і справді виправдовує свою кличку, вона постійно на всіх кидається з диким гавкотом. Саме завдяки Кусачки Дім Дімич і познайомився з Фіксіками. Кусачка гналася за Фіксіками і загнала їх у засідку. Тут їх Дім Дімич і побачив в перший раз. 

Істоти представилися Фіксіками і взяли з Дім Дімича клятву, що він ніколи і нікому про їх існування не розповість. Перш ніж знайомитися з мультфільмом "Фиксики", нам необхідно зрозуміти хто ж вони?

 

Сімка

сімкаДівчинка-Фіксік років дев'яти. Тямуща і активна. Сімка завжди готова прийти на виручку друзям. При цьому вона діє швидко і рішуче. Сімка вчиться в школі Фіксіків, вона найкраща учениця в класі.

 

 

Нулік

нулікМолодший брат Сімки. За людськими мірками йому років п'ять. Він добродушний і безпосередній. Нулику часом не вистачає знань і досвіду, що не заважає йому мати власну думку. Нулик часто потрапляє у важкі ситуації, з яких сам не може вибратися.

 

 

Папус

папусБатько Сімки і Нуліка. Це Фіксік екстра-класу, майстер на всі руки. Його талант яскраво виявляється у важких ситуаціях. Папус завжди готовий до подвигу: може перетворитися на гвинтик задля маскування та щоб скріпити прилад, що розвалюється і утримати його на собі, як Атлант.

 

 

Мася

масяДружина Папуса, мати їх двох дітей. У Масі життєрадісний і врівноважений характер. Вона любить чистоту і порядок, здатна до рутинної роботи. Мася - Фіксік високої кваліфікації, а якщо мова йде про кухонній техніці, то вона не поступиться навіть самому Папусу

 

 

Дедус

дедусФіксік-довгожитель, який за зовнішнім виглядом досить сильно відрізняється від інших. Він не носить традиційного комбінезона і схожий на стародавніх Фіксіків, що матеріалізувалися з частинки душі майстра. Дедус доточний і строгий. Він - хранитель давньої мудрості і звичаїв. А ще Дедус - чудовий оповідач і вчитель юних Фіксіків!

 

Дім-Дімич

дім-дімічХлопчик восьми років. Він допитливий і цікавиться технікою. За вдачею Дім-Дімич - фантазер. Граючи в якусь гру, він захоплюється, забуваючи про час, а іноді - і про обережність.

 

 

Кусачка

кусачкаСобачка породи чіхуахуа, володіє вельми кепським характером. Для людей вона іграшка і ніхто не здогадується про те, що в душі Кусачки - справжня сторожова собака! На відміну від людей Кусачки чує присутність Фіксіків і дратується, що ніяк не може їх зловити.

 

 

Жучка

жучкаЧи то жучок, чи то павучок, давно живе в квартирі і з цікавістю спостерігає за Фіксіками. Жучка - істота беззвучне, але дуже емоційний. Швидко бігає. Миттєво ховається. Скрізь лізе без попиту.

 

 

Фаєр

фаєрФаєр - однокласник Сімки. У компанії юних Фіксіків він найспритніший, винахідливий і діяльний. «Мотор нашого класу» - кажуть про нього друзі. Фаєру завжди приходять в голову несподівані ідеї, він заражає всіх своєю енергійністю.

 

 

Ігрек

ігрекІгрек - гордість вчителів, самий розумний і начитаний Фіксік в класі. Правда, йому не завжди вдається перейти від теорії до практики. Але якщо потрібно знайти рішення складної задачі, Ігрекові немає рівних! Друзі дуже поважають мислителя Ігрека, хоча і жартують над його незграбністю.

 

 

Шпуля

шпуляШпуля - "душа класу". Добра, чесна і турботлива, вона завжди готова помирити сперечальників, підтримати, похвалити, прийти на допомогу. Її дуже легко розсмішити, налякати або змусити повірити в яку-небудь нісенітницю. А ось посваритися з нею майже неможливо: Шпуля ні на кого не ображається. Та й навіщо? Завжди краще дружити, ніж сваритися!

 

Верта

вертаВерта - найкрасивіша і сама цілеспрямована дівчинка в класі. Вона прекрасно вміє добиватися того, що їй потрібно і не терпить поразок. Але може допомогти й іншим виплутатися зі скрутного становища. Звичайно, якщо її умовити.

 

 

Професор Чудаков

професор чудаковПрофесор Геній Євгенович Чудаков - старий друг Дедуса. Він знає про існування Фіксиків, але нікому про це не розповідає. А в лабораторії професора, куди постійно приносять на лагодження та випробування найрізноманітніші прилади та пристрої, дуже зручно проводити уроки школи Фіксіків!