"Фіксікі. Як це працює?" дивитися всі серії підряд

фіксікНам завжди цікаво дізнатися, яким чином влаштований світ, і все в ньому. Мультфільм під однойменною назвою "Фіксікі. Як це працює" розповідає докладно про те, як функціонують, здавалося б, банальні речі: вентилятор, клавіатура, будильник, вентилятор і т.д. 

Хто ж такі Фіксікі? Події, про які розповідає мультик, показують життя маленьких чоловічків, які мешкають в речах, створених людиною (машинах, приладах і т.д.). Вони чесні і вірні друзі. Крім цього, це майстри у техніці і можуть добре пояснити принципи роботи різних речей. 

Для того щоб відкрити таємницю, варто негайно подивитися онлайн мультиплікаційний фільм "Фиксики". Він стане корисним, як для малюків, які завжди націлені на пізнання світу, так і для дорослих, які шукають відповіді на дитячі запитання. 

как ето работаетНові серії легкого, веселого і невимушеного мультфільму допомагають все більше дізнатися корисну інформацію. Приєднуйтесь! Ви отримаєте одночасно і задоволення від перегляду і новий погляд на речі і секрети їхнього функціонування.