78 серія "Фиксики" - Годинник

Ех, як же швидко летить час, тільки ніби зайнявся улюбленою справою, а вже пора закінчувати. З такими труднощами стикається ДімД імич, його улюблене заняття - гра в комп'ютерні ігри. Тільки він почав грати в автогонки, з успіхом обходячи супротивників, з'являється мама і каже, що б він через півгодини закінчував. Ну як тут не засмутитися, адже півгодини на гру - це дуже мало. 

На допомогу Дім Димічу приходить Файєр, він пропонує другу уповільнити годинник. Він пояснює хлопчикові, що раніше уповільнити годинник можна було за допомогою подовження маятника, але в сучасному годиннику зовсім інший механізм. Але, Файєр знає, як уповільнити і такий годинник, що наочно демонструє Дім Дімичу. Розуміючи всі плюси такого відкриття, вони вирішують уповільнити всі годинники в будинку, щоб мама не побачила різниці. 

Але природно, вони не продумали наслідків уповільнення годин. Поки Дім Дімич проходить комп'ютерну гру, у нього розігрується апетит і він не проти перекусити, але це йому не вдається, адже курка, яка готується в духовці, згоряє через неправильний час. Розсерджений хлопчик проситиь Фіксіків прискорити час, ті виконують його прохання, збільшуючи хід годинника, що призводить до того, що Дім дімич прокидається від дзвінка будильника глухої ночі. Після чого, Файєр вирішує повернути всім годинам нормальний час.

76 серія Фіксікі - Обладунки дивитися онлайн

77 серія Фіксікі - Вогнегасник

79 серія Фиксики - Маніпулятор

80 серія Фіксікі - Відеозв'язок