77 серія Фіксікі - Вогнегасник

Серія починається з уроку, який проводить Дедус. Тема уроку - безпека в домі, Файєр відповідає на питання Дедуса, що ж саме небезпечне в домі і голосно кричить «Пожежа!». Це правильна відповідь, але Дедус лякається гучному вигуку і намагається виявити вогонь і відкрити допомогатор. Фаєр продовжує відволікатися від уроку і ще раз кричить «Пожежа!». Така поведінка Фаєра не подобається Дедусу і він виганяє з уроку Фаєра. 

Продовжуючи урок, Дедус розповідає про пожежонебезпечні предмети, адже не тільки сірники і запальнички можуть бути причиною пожежі, а й неправильне поводження з багатьма побутовими приладами. Дедус пояснює, що в разі пожежі необхідно негайно телефонувати 101 і викликати пожежних. Далі Фіксікі розповідають про історію створення пожежної служби та способах гасіння пожежі, а Дедус показує як працює вогнегасник, який є в їх допомога торі. 

В цей же час професор Чудаков працює в своїй лабораторії, коли йому приходить цікава думка, він необережно кидає паяльник на підставку і вибігає з лабораторії. Впавшиз підставки, включений розпечений паяльник доторкнувся до паперової коробки, яка загорілася, а дим побачив Файєр. Тепер вже правдивому вигуку Фаєра «Пожежа!» Фіксікі не вірять. 

Пожежа розгорається сильніше .... як впоратися з вогнем дивіться далі онлайн.

75 серія Фиксики - Навігатор

76 серія Фіксікі - Обладунки дивитися онлайн

78 серія Фиксики - Годинники

79 серія Фиксики - Маніпулятор