76 серія Фіксікі - Обладунки дивитися онлайн

Сімка і Нулік грають в хованки з Дім Дімичем. Сімка і Нулік облетали весь будинок, але знайти Дім Дімича ніяк не можуть, вони припускають, в яких же місцях міг би сховатися хлопчик і уявляють, як би це виглядало. Фіксікі так і не можуть знайти Дім Дімича, хоча вони і чули, коли хлопчик хіхікав. Хоча Сімка і Нулік оглянули всі куточки в татовому кабінеті, але що хлопчик стоїть біля стіни обладунках вони не побачили. 

Дім Дімич сам приходить в обладунках до Фіксіків, але вибратися зі своєї схованки самостійно не може. Фіксікі розповідають про міцність одягу, який з'явився ще в стародавнє століття. Вони пояснюють, який одяг був у лицарів, в якому вони воювали в середньовіччі. Обладунки такі важкі і незручні, що без сторонньої допомоги лицар, як і Дім Дімич не міг їх зняти. 

Дедус розповідає про різний захиснийодяг, старовинний і сучасний. Дедус пояснює, чому потрібні захисні сітки мандрівникам і бджолярам, як спеціальні костюми необхідні пожежним, а скафандри не тільки захищають космонавтів, а й допомагають їм дихати в космосі. 

А як Фіксікі визволяли з обладунків Дім Дімича (навіть допомога Кусачки знадобилася) і повертали лицаря на його місце в татовому кабінеті, дивіться онлайн.

74 серія Фіксікі - Провода

75 серія Фиксики - Навігатор

77 серія Фіксікі - Вогнегасник

78 серія Фиксики - Годинники