75 серія "Фиксики" - Навігатор

В серії «Навігатор» мультиплікаційного серіалу «Фиксики» герої захопилися цікавою настільною грою, де самі виступають в ролі фішок. І все б нічого, але вони згадують, що спізнюються на урок. Гру доводиться відкласти. 

Щоб скоротити дорогу, Фіксікі вирішують скористатися короткою, як їм здається, дорогою - вентиляційними трубами. Вони поспішають з усіх сил, але губляться на розвилці: наліво чи направо? Фаєр стверджує, що знає дорогу, але в підсумку герої тільки глибше йдуть по вентиляції і вже не можуть повернутися назад. 

Що ж робити в цій ситуації? Сімка згадує, що у них є фіксітаб! Це кишеньковий комп'ютер, який отримують всі Фіксікі, коли вони починають ходити в школу. Він потрібен і для справи і для розваг. З його допомогою можна читати книги, робити записи, слухати музику, дивитися кіно і навіть працювати в інтернеті. А ще в ньому є точний навігатор. І саме він потрібен заблукавшим Фіксікам. 

Сімка розповідає друзям і маленьким глядачам, що таке навігатор і як ним користуватися. Вона вводить адресу в фіксітаб і він допомагає знайти дорогу і повернутися в лабораторію професора Чудакова і потрапити на урок, де якраз вивчають ... навігатори! Але так як спізнилися вже застосували його на практиці, двійки їм не ставлять.

73 серія нова серія "Фиксики" - Труби

74 серія Фіксікі - Провода

76 серія Фіксікі - Обладунки дивитися онлайн

77 серія Фіксікі - Вогнегасник