74 серія Фіксікі - Провода

Серія «Провід» розповість глядачам про те, що трапилося в лабораторії професора Чудакова. Тут проводиться урок для Фіксіків, адже вони люблять такі місця, де багато-багато техніки і зовсім немає дітей, які могли б перешкодити. А лабораторія професора - якраз таке місце. Але варто було початися заняттю, як раптом - землетрус! 

Але чи землетрус це? Це професор Чудаков шукає вільну розетку, щоб включити вентилятор. А зробити це в лабораторії, де повним-повнісінько важливих приладів та апаратури, не так-то просто! Адже не висмикнеш з розетки перший-ліпший шнур - всі експерименти можуть піти прахом ... 

Фіксікі вирішують допомогти своєму другові. Вони склали план, щоб оглянути всі-всі дроти і знайти ті, які ні до чого не підключені або підключені до неважливих приладів. І скільки ж їх тут! Навіть Нулік, найменший з фіксіків все-таки знаходить провід, який лежить сам по собі. 

Тепер професор Чудаков може підключити і вентилятор, і ще купу різних пристроїв, а в лабораторії панує порядок. І Фіксікі знову можуть взятися за навчання. 

А закінчується серія за традицією напуттям сміливих героїв для маленьких глядачів: як правильно підключати електроприлади до мережі і що при цьому потрібно зробити, щоб убезпечити себе.

72 серія «Фиксики» - Калейдоскоп

73 серія нова серія "Фиксики" - Труби

75 серія Фиксики - Навігатор

76 серія Фіксікі - Обладунки дивитися онлайн