Фіксікі нові серії

Цей досить веселий і багато в чому повчальний анімаційний серіал із задоволенням дивляться і діти і дорослі. Маленькі глядачі при перегляді отримують цінні і необхідні для повсякденного життя знання про техніку, предмети, прилади. Серіал розрахований на вік дітей від 6 до 8 років. Дорослі під час перегляду зможуть не просто розважитися, відпочити від повсякденних клопотів, а й просто цікаво провести час зі своїми дітьми.  Всі нові серії 2014-2015 років і старі серії в високій якості HD 720 показують сімейство Фіксіків - невеликих чоловічків, які проживають всередині різної техніки та ремонтують її несправності. Фіксіків дев'ять: Мася, Папус та їхні дітки Сімка і Нулік, дідусь Дедус, товариші по навчанню Симки Файєр, Ігрек, Шпуля і Верта. У мультику також показується Дім Дімич - хлопчик 8-ми років і його батьки, в чиєму будинку і мешкають Фиксики, їх собачка Кусачки, жучок (павучок) Жучка.  Є в серіалі і пісні про самих Фіксіків, веселі і завзяті. Оточуючі люди зовсім не знають про Фіксіків, існуючих у внутрішній частині пристроїв та приладів, що ремонтують і доглядають за ними, чистять, змащують, що виправляють маленькі неполадки. Вони - справжні професіонали, відповідальні і вмілі. Цей досить веселий і багато в чому повчальний анімаційний серіал із задоволенням дивляться і діти і дорослі. Маленькі глядачі при перегляді отримують цінні і необхідні для повсякденного життя знання про техніку, предмети, прилади. Серіал розрахований на вік дітей від 6 до 8 років. Дорослі під час перегляду зможуть не просто розважитися, відпочити від повсякденних клопотів, а й просто цікаво провести час зі своїми дітьми. 

Всі нові серії 2014-2015 років і старі серії в високій якості HD 720 показують сімейство Фіксіків - невеликих чоловічків, які проживають всередині різної техніки та ремонтують її несправності. Фіксіків дев'ять: Мася, Папус та їхні дітки Сімка і Нулік, дідусь Дедус, товариші по навчанню Симки Файєр, Ігрек, Шпуля і Верта. У мультику також показується Дім Дімич - хлопчик 8-ми років і його батьки, в чиєму будинку і мешкають Фиксики, їх собачка Кусачки, жучок (павучок) Жучка. 

Є в серіалі і пісні про самих Фіксіків, веселі і завзяті. Оточуючі люди зовсім не знають про Фіксіків, існуючих у внутрішній частині пристроїв та приладів, що ремонтують і доглядають за ними, чистять, змащують, що виправляють маленькі неполадки. Вони - справжні професіонали, відповідальні і вмілі.