70 серія мультфільму "Фиксики" - Фотоапарат

У 70 серії мультфільму "Фиксики"- Фотоапарат можна дізнатися історію про те, коли люди почали вперше використовувати фотоапарати і папарацці це така професія. 

Дім Дімичу купив новий фотоапарат. Перша робота це знімок батьків, коли мама проводжає батька на роботу і цілує його. Він зробив цю фотографію, ховаючись за ширмою. За словами Сімки він папараці, тобто фотограф, який робить знімки, при цьому не питає дозволу у тих, кого він фотографує. Дім Дімичу приходить в голову ідея сфотографувати і Фіксіків. Але вони ж є найбільшим секретом і про них не можна нікому розповідати. Однак Дім Дімич бере свій фотоапарат і відправляється за ними. Безумовно, вони ховаються і тікають від нього, щоб той не встиг зробити знімок, але тут ще й собака Кусачки за ними почала бігати, що це більше ускладнює їх втечу. Уж натерпілися Сімка і Нулік від хлопчика. 

А ось чи зміг зробити знімок Фіксіків Дім Дімич, а також пробачили чи його друзі за такий необдуманий вчинок, можна дізнатися лише, подивившись цей захоплюючий мультик. Кожна серія цого мультика є дуже цікавою і в той же час пізнавальною. Завжди цікаво дивитися нові серії мультика "Фиксики".

68 серія Фіксікі - Глобус

69 серія Фіксікі - Протез

71 серія Фіксікі - Барабан

72 серія «Фиксики» - Калейдоскоп