65 серія мультфільму "Фиксики" - Ланцюгова реакція

Дивитися онлайн мультфільм "Фиксики" буде не лише прекрасною дозвіллям, а й допоможе дізнатися наш чудовий і загадковий світ, розкрити його різноманітні секрети і таємниці. Серія Ланцюгова реакція починається з доміно - барвистого падіння костяшок, один за іншим. В одному простому русі показаний приклад ланцюгової реакції - як одне тягнеться за іншим. Потім події розгортаються, набуваючи більш масштабних розмірів - ми спостерігаємо за відносинами головних героїв, які виходячи з ланцюгової реакції, грублять один одному. 

А ось ще один випадок, лісова пожежа. Залишений сірник підпалює спочатку одну гілку, потім іншу, ось загоряється дерево, спочатку одне, потім друге... ось вже і весь ліс охоплений ланцюговою реакцією. 

Наші герої відкривають один секрет: ланцюгова реакція може бути не тільки поганою, але і хорошою. Наприклад, настрій один в одного теж може піднімати, згідно ланцюгової реакції! Один посміхнувся іншому, Дім Дімич - Сімці, Сімка - Нуліку... і так далі, поки ланцюгова реакція не охопить всіх своєю силою. 

А що ж таке мирний атом? Відповідь на це питання ви знайдете, якщо подивитеся серію "Ланцюгова реакція" повчального мультика "Фиксики". 

Багато дивовижних відкриттів чекає наших друзів в нових серіях.

63 серія мультфільму "Фиксики" - Рівень

64 серія Фіксікі - Пластилін

66 серія Фіксікі - Говоряща лялька

67 серія Фіксікі - Штрих-код