64 серія Фіксікі - Пластилін

Ми пропонуємо дивитися онлайн веселий і пізнавальний мультфільм "Пластилін". 

В серії "Пластилін" милі і доброзичливі Фіксікі Файєр і Нулік вирішили зайнятися ремонтом в квартирі за допомогою спеціального пристрою "допомогатора", який був тільки у Сімки. Проте справжнього "допомогатора" у них не було, тому вони вирішили використовувати той, який Нулік зробив сам для себе з пластиліну. 

Фаєр самовпевнено вирішив, що разом з Нуліком зможе вирішити всі дрібні ремонтні проблеми за допомогою одного тільки пластиліну. Вони полагодили таким чином лампу, відпалий гачок у ванній кімнаті і приступили до лагодження тріснуті труби в акваріумі Дім Дімича, але тут нагодилися Сімка і Папус, які змогли переконати їх на цілком явному прикладі, що пластилін не може тримати довго. 

Папусу довелося взяти все в свої руки, щоб врятуватися від потопу. В результаті, дізнавшись, що Фіксікі Файєр і Нулік займалися ремонтом за допомогою шматків пластиліну, Папус видав їм медаль за швидкість роботи, теж з пластиліну. 

Крім того, серія "Пластилін" не тільки піднімає настрій, але і дозволяє дізнатися більше про пластилін, а також навчитися готувати його в домашніх умовах. Дивитися онлайн цю серію ви зможете на нашому сайті.

Дивитися онлайн 62 серію мультфільму "Фиксики" - Лом

63 серія мультфільму "Фиксики" - Рівень

65 серія "Фиксики" - Ланцюгова реакція

66 серія Фіксікі - Говоряща лялька