63 серія мультфільму "Фиксики" - Рівень

В серії "Рівень" чудового дитячого мультфільму "Фиксики", який ви можете дивитися онлайн, розповідається про ще одну авантюру Дім Дімича і його друзів Фіксіків. 

Батько Дім Дімича зібрався у відрядження до Африки  і Дім Дімич теж загорівся ідеєю побачити нову країну. Проте батько повідомив йому, що спочатку Дім Дімичу непогано було б підрости до знання розташування континенту на географічній карті, що висіла над ліжком допитливого хлопчика. 

Фіксікі Нулік і Сімка запропонували давнього приятеля виміряти його зріст за допомогою трубки, наповненої водою. Фіксікі дістали трубку і за допомогою хлопчика наповнили її підфарбованою в синій колір водою. Як виявилося, Дім Дімич ще не доріс до відвідин Африки. І тоді хлопчик вирішив схитрувати і переважити карту нижче. 

Батько розіграв його, повідомивши про те, що для відвідин Африки необхідно зробити десять уколів. Хлопчик побоявся робити щеплення і зізнався, що перевішив карту. Тоді батько зізнався, що теж трохи пожартував. 

В серії "Рівень" веселі і забавні Фіксікі не тільки займаються вимірюванням росту Дім Дімича, а й розповідають про найпопулярніші прилади для вимірювання, про ті, яких важлива точність цих вимірів. Дивитися онлайн мультфільм "Рівень" приємно і корисно кожній дитині!

61 серія "Фиксики" - Маскування

Дивитися онлайн 62 серію мультфільму "Фиксики" - Лом

64 серія Фіксікі - Пластилін

65 серія "Фиксики" - Ланцюгова реакція