Дивитися онлайн 62 серію мультфільму "Фиксики" - Лом

Мультфільм "Фиксики" подобається і хлопчикам і дівчаткам. У нас Ви зможете дивитися онлайн кращі серії цього мультсеріалу! Веселі герої постійно дізнаються щось нове, пізнають світ і звичайно ж, веселяться! В серії "Лом" глава сім'ї Фіксіків Папус несподівано почав нудьгувати, так як вже довгий час прилади в квартирі, де вони проживають всією сім'єю, не ламалися. Крім того, Папус поставив умову: якщо до вечора нічого не зламається, вони переїдуть. Фіксікі Нулік і Сімка, які не хотіли розлучатися з Дім Дімичем, який поїхав до бабусі, придумали хитрий хід. Винахідливі Фіксікі вирішили замість того, щоб лагодити прилади, зламати деякі з них за допомогою лома. 

Дедус в серії "Лом" також розповідає безліч цікавих подробиць з життя Фіксіків, які працюють і в лікарнях, і на фабриках, і в театрах. Також Дедус повідав про те, що сімейні Фіксікі вибирають звичайні квартири, де теж є безліч приладів, які регулярно потрібно лагодити, але при цьому обстановка більш тиха. 

Фіксікі Сімка і Нулік щосили постаралися, так що незабаром Папусу і Масі додалося роботи з приладами. В результаті Папус прийшов до висновку, що йому подобається в цій квартирі, де ще багато роботи. 

Нулік і Сімка зраділа, що їм не доведеться залишати квартиру, яка стала для них рідним домом, а також друга Дім Дімича. Дивитися онлайн мультфільм "Фиксики" - це справжнє свято для дітей!

60 серія "Фиксики" - Дверний дзвінок

61 серія "Фиксики" - Маскування

63 серія мультфільму "Фиксики" - Рівень

64 серія Фіксікі - Пластилін