38 серія Фіксікі - Застібка блискавка 

Серія «Застібка блискавка» сподобається всім діткам, яким цікаво дізнатися, хто такі Фіксікі. Тепер кожен малюк зможе дивитися онлайн цю серію. 

Мультфільм «Застібка блискавка» починається з пробудження Дім Дімича. Хлопчикові так сподобалася куртка, яку йому вчора купили батьки, що він ліг в ній спати. Коли ж хлопчик прокинувся, то виявилося, що застібка блискавка не розстібається. 

Сімка і Нулік вирішили допомогти йому вирішити цю проблему. Сімка сказала, що подумає, як допомогти Дім Дімичу зняти нещасливу куртку і застигла в позі мислителя. 

Дім Дімич зробив зарядку і вмився прямо в куртці, незважаючи на ті незручності, які вона йому завдавала. Нулік спробував його розважити, запропонувавши зіграти в полярників, які взагалі все роблять в куртках, але хлопчик був не в настрої грати, йому хотілося якнайскоріше позбавитися від куртки. 

Коли ж Дім Дімич повернувся в кімнату, Сімка залізла йому під куртку і знайшла нитку, яка потрапила в блискавку. Хлопчик зміг зняти з себе куртку, послухавши вказівки Сімки. Коли ж мама побачила, що він в куртці, Дім Дімич сказав, що грав в полярника. 

Коли ж Сімка і Нулиік залишилися одні, Фіксікі знову заговорили про нещасливоїузастібку. Як виявилося, Сімка спеціально так довго думала, так як хотіла побачити як хлопчик буде робити зарядку і чистити зуби в куртці. 

Серія «Застібка блискавка» дозволить дітям дізнатися про те, як працює така застібка і чому вона може зламатися...

36 серія Фіксікі - Чарівна паличка

37 серія Фіксікі - Нічник

39 серія Фіксікі - Мультик

40 серія Фіксікі - Міксер