37 серія Фіксікі - Нічник 

Мультфільм «Фиксики» сподобається дітям, які хочуть дізнатися більше про навколишній світ. Батьків радують всі серії цього мультфільму, які в ігровій формі дозволяють малюкам дізнаватися ще більше про тих предметах, які їх оточують. 

Серія "Нічник", яку тепер можна дивитися онлайн, розповість про те, як Дім Дімич дізнався про існування такий корисний елемент побуту як нічники. Переглянувши пізно ввечері фільм жахів, хлопчик не зміг заснути без світла. Нулік і Сімка побачили, що у їхнього друга включене світло і вимкнули його. Але Дім Дімич прокинувся і знову злякався, спробувавши за допомогою хокейної шайби перемогти монстрів, які йому всюди ввижалися, у всіх темних кутках. 

Спросоння Дім Дімич прийняв своїх маленьких друзів, яких всі називають фіксікі, за монстрів, але потім із задоволенням вислухав їхню розповідь про нічники. Проте хлопчик помітив, що у них вдома такого обладнання немає. Нулік запропонував свою допомогу і зображував нічник для свого приятеля. 

Перед сном, вже умиротворений, Дім Дімич попросив Нуліка розповісти якусь цікаву історію і Нулик розповів йому про чергові пригоди Дедуса в старих часах.

35 серія Фіксікі - Важіль

36 серія Фіксікі - Чарівна паличка

38 серія Фіксікі - Застібка блискавка

39 серія Фіксікі - Мультик