36 серія Фіксікі - Чарівна паличка 

Тепер всі шанувальники такого популярного мультсеріалу як «Фиксики» зможуть дивитися онлайн серію «Чарівна паличка». Фіксікі Нулік і Сімка дізналися, що у Дім Дімича з'явилася чарівна паличка. Сімка відразу заявила, що ні в яку магію вона не вірить. Тоді Дім Дімич змахнув паличкою і побажав не піти в цей день в школу. І тут же зайшла його мати і сказала, що дзвонила вчителька і повідомила, що школа кудись зникла. І що тепер замість школи Дім Дімич відправиться в зоопарк. 

Сімка на це заявила, що існують ілюзії, а не магія, коли ми бачимо те, чого насправді немає. Дивитися онлайн серію «Чарівна паличка» буде цікаво тим, кого цікавлять фокуси і фокусники. 

Сімка розповіла про те, як насправді фокусник дістає кролика з капелюха. Виявляється, кролик захований в столі, а в капелюсі є потаємне отвір. Дім Дімич загорівся ідеєю теж дістати кролика, але замість нього дістав з сміттєвої корзини свою собаку Кусачку. 

Фіксікі тільки посміялися над ним. Однак Дім Дімичу вдалося дістати з сміттєвого відра ще дві Кусачки! І ці собаки, якітеж не любили Сімку і Нуліки, почали за ними ганятися. Після цього почали відбуватися справжнісінькі чудеса: Сімка і Нулік стали великими, а мама їх побачила і зомліла. 

Але виявилося, що все це неподобство було сном Дім Дімича. Коли він прокинувся від власного крику, фіксікі Сімка і Нулік були тут як тут. Дім Дімич розповів вірним друзям про свій сон. І тут зайшла мама, яка порадувала його тим, що він йде в зоопарк, а не в школу. Але це чудо обійшлося без такого елементу чарівництва як чарівна паличка, а просто було неділя.

34 серія Фіксікі - Збиті вершки

35 серія Фіксікі - Важіль

37 серія Фіксікі - Нічник

38 серія Фіксікі - Застібка блискавка