35 серія Фіксікі - Важіль 

Нові веселі пригоди таких цікавих істот як фіксікі можна дивитися онлайн в серії "Важіль". Серія "Важіль" починається з того, що Нулік намагається підняти штангу, яку зробив із двох коліщаток іграшкової машинки. Коли Дім Дімич з гордістю повідомив, що може підняти цю штангу одним мізинцем, Нулік зауважив, що він може підняти олівець, який більше його, а Дім Дімич не може впоратися з тумбочкою, яка його менше. 

Дивитися онлайн цю серію одне задоволення, так як Фіксікі навчили Дім Дімича користуватися важелем, щоб підняти ті предмети, які він сам не міг підняти. 

Фиксики завжди давали хлопчикові тільки хороші поради, і Нулік порадив Дім Дімчу займатися фізичною зарядкою. Тоді Дім Дімич відправився в кімнату батька, щоб знайти там гантелі. Але ось невдача - одна з них виявилася придавленій диваном, і Дім Дімич навіть разом з Нуліком не змогли її дістати. Однак до них на допомогу прибула Сімка, яка порадила використовувати хокейну ключку, щоб витягнути гантель. Дім Дімич і Фіксікиі витягли гантель, а заодно пояснили хлопчику, що таке важіль, і як з його допомогою можна піднімати навіть самі важкі предмети.

33 серія Фіксікі - Кораблик

34 серія Фіксікі - Збиті вершки

36 серія Фіксікі - Чарівна паличка

37 серія Фіксікі - Нічник