33 серія Фіксікі - Кораблик 

Дивитися онлайн серію Кораблик - сподобається всім діткам без винятку. Забавні фіксікі завжди допомагають хлопчикові Дім Дімичу, а заодно розповідають багато цікавого про навколишній світ. 

Дім Дімич показав своїм друзям Нуліку і Сімці кораблик в пляшці, який взяв у кабінеті батька. І, звичайно ж, Дім Дімич зацікавився тим, як корабель зміг опинитися в пляшці. І розумні фіксікі розповіли йому цей секрет. 

Тепер кожен малюк, кому теж цікаво, як кораблик виявився в пляшці, зможуе подивитися онлайн цю серію. 

Виявляється, щогли у такого корабля складні, і тоді, коли його поміщають в пляшку, слід смикнути за мотузочку, і корабель візьме свою справжню форму. 

Дім Дімич почав грати з Нуліком, який заліз всередину і вдавав з себе капітана корабля, але в процесі гри зламалася щогла. Однак фіксікі пообіцяли своєму другові все полагодити. 

Дім Дімич приніс супер-клей, і Нулік з Сімкою все заклеїли, але от лихо - Нулік приклеївся до палуби. А тут і тато повернувся і поцікавився, чому вітрильник з його колекції виявився у сина. Тато зауважив Нуліка, але подумав, що це фігурка морячка, так як він не знав, хто такі фіксікі. Він закрив пробкою отвір в пляшці і забрав кораблик з собою. Сімка врятувала Нуліка, а потім бідолаха, надихавшись клею, прийняв Дім Дімича за гігантського спрута.

31 серія Фіксікі - Компас

32 серія Фіксікі - Сонячна батарея

34 серія Фіксікі - Збиті вершки

35 серія Фіксікі - Важіль