32 серія Фіксікі - Сонячна батарея 

Звичайно, всі хлопці давно вже знають веселих і допитливих героїв захоплюючого мультиплікаційного фільму «Фиксики» - кмітливого хлопчика Дім Дімича, розумну Сімку, виконавчого Нуліка, а також їх батьків Папуса і Масю. Ще є весела собачка Кусачка і багато різних ідей, як, наприклад, відремонтувати стільниковий телефон або знайти пульт від телевізора. 

Ці маленькі тямущі чоловічки живуть в домашніх приладах і різних технічних пристроях. А коли буває потрібна їхня допомога полагодити будильник або відкрити шкільний рюкзак, вони тут же приходять на виручку і не тільки допоможуть вирішити проблему, а й розкажуть, як треба дбайливо використовувати техніку, щоб вона справно працювала ще довгий час. 

У серії «Сонячна батарея», яку можна дивитися онлайн прямо на сайті, у хлопчика Дім Дімича перестав працювати калькулятор. Виявилося, вся справа в сонячній батарейці, яка знаходиться в цьому технічному пристрої і яку ненавмисно заклеїв хлопчик. І фіксікі, як завжди, приходять на допомогу, а Дім Дімич дізнається, як працюють сонячні батарейки і яка від них користь. 

Як добре, що на світі є фіксікі, ці вірні друзі і помічники, завжди готові прийти на виручку в скрутну хвилину!

30 серія Фіксікі - Вентилятор

31 серія Фіксікі - Компас

33 серія Фіксікі - Кораблик

34 серія Фіксікі - Збиті вершки