31 серія Фіксікі - Компас 

У новій серії популярного мультсеріалу "Фіксікі" під назвою "Компас", яку дітки зможуть дивитися онлайн, Сімка і Нулік вирішили зіграти в піратів. Хлопчик Дім-Дімич із задоволенням склав їм компанію. Але для прийняття в пірати хлопчикові доведеться пройти дуже важливе випробування: знайти ту річ, без якої, як сказали йому Нулік і Сімка, не можна вирушати в плавання. 

Хлопчик отримав схему, яку Сімка і Нулік спеціально намалювали для проходження цього випробування. Спочатку Дім-Дімичу потрібно відшукати Північ, використовуючи компас. Сімка розповіла Дім-Дімичу найцікавіше про компас, про те, як цей прилад допомагає морякам і льотчикам знаходити своє місцерозташування в просторі. 

Так як для подальшого проходження випробування був потрібний компас, якого під рукою не виявилося, розумні фіксікі придумали зробити подобу цього приладу з намагніченої голки і блюдечка з водою. 

Розгадавши всі загадки, які придумали фіксікі, Дім-Дімич успішно знайшов справжній корабельний компас, який увечері приніс його батько, коли хлопчик ще спав. 

Всім дітям від 6 до 8 років рекомендується дивитися онлайн мультик про компас, щоб познайомитися з Дім-Дімичом, його собакою і сім'єю, дізнатися, хто такі фіксікі - милі і розумні, крихітні мешканці техніки.

28 серія «Фиксики» - Коротке замикання

30 серія Фіксікі - Вентилятор

32 серія Фіксікі - Сонячна батарея

33 серія Фіксікі - Кораблик