30 серія Фіксікі - Вентилятор 

Захоплюючий дитячий серіал «Фиксики» оповідає про маленьких симпатичних чоловічків, що допомагають телеглядачам дізнаватися внутрішній устрій різних предметів. Чергову серію пригод фіксікі можна дивитися онлайн. 

У серії «Вентилятор» Дім Дімич вирішує посидіти за комп'ютером. Але що це? Робота його постійно переривається і неможливо нічого вдіяти! Хоча хіба для фіксіків є щось неможливе? Сімка і Нулік, як завжди, поспішають на допомогу Дім Дімичу. Вони проникають усередину приладу, щоб знайти і усунути проблему. 

В ході розглядів фікксікі з'ясовують, що всередині комп'ютера зламався вентилятор. А адже це важлива деталь в такому складно приладі! Маленьких телеглядачів знайомлять з принципом роботи вентилятора, пояснюють його важливість у функціональності всієї системи. Кожна деталь має значення. І якщо щось одне виходить з ладу, це впливає на всю роботу комп'ютера в цілому. 

Необхідно терміново щось зробити: поміняти вентилятор на новий або полагодити старий. Який вихід на цей раз виберуть маленькі помічники? Чи зможе Дім Дімич в цей день посидіти за комп'ютером? Краще швидше дивиться онлайн мультфільм, щоб дізнатися фінальні акорди цієї історії!

28 серія «Фиксики» - Коротке замикання

29 серія Фіксікі - Фен

31 серія Фіксікі - Компас

32 серія Фіксікі - Сонячна батарея