29 серія Фіксікі - Фен 

Дуже цікавий і пізнавальний мультик для дітей Фіксікі тепер можна дивитися онлайн. Не потрібно завантажувати на комп'ютер і займати простір. В 29 серії Фен, розповідається про те, як Дім Дімич хотів показати фокус Нуліку з повітряною кулею. Але несучи кульку надуту гелієм в рука він наступив на іграшкову машинку і впав, випустивши повітряну кулю, яка піднялася до стелі. Оскільки стеля в будинку хлопчика висока, Дім Дімич не міг дістати кулю, навіть ставши на стілець. Нулік запропонував хлопчикові показати фокус з феном. 

Дім Дімич взяв у мами фен. На прохання Нуліка він включив його, після чого маленький фіксик показав фокус з тенісним м'ячиком і сам виліз на фен. Потоком повітря Нулік піднявся до кулі і вхопився за мотузочку, але через те, що був дуже легким не зміг його опустити. Вони покликали Сімку на допомогу, яка запропонувала врятувати ситуацію шваброю. Дім Дімич підняв Сімку на швабрі до кулі, вона прив'язала мотузочку до швабри і вони разом з Нуліком спустилися вниз. Дім Дімич все-таки показав фіксікам фокус, як може змінюватися голос, якщо вдихнути гелію. Всім було весело. 

Діти можуть дізнатися багато цікавого про фені і про його роботу з цієї пізнавальної серії, про що їм розкажуть маленький фіксік Нулік.

27 серія «Фиксики» - Гірлянда

28 серія «Фиксики» - Коротке замикання

30 серія Фіксікі - Вентилятор

31 серія Фіксікі - Компас