28 серія «Фиксики» - Коротке замикання

Нова серія «Фиксики» - Коротке замикання буде цікавою допитливим малюкам. У ній показується приклад того, до чого може призвести використання дітьми маловідомих побутових приладів без відома дорослих. 

На цей раз маленькі чоловічки вирішили розділитися: Нулік разом з Дім Дімичом влаштували собі екскурсію в кабінеті батька, а Сімка вирішила супроводжувати Папуса і Масю в дослідженні причин поломки телевізора. Поки старші фіксікі пояснюють Сімці небезпеку дотику до працюючих приладам, Дім Дімич вирішує включити старий запилений прилад. Це призводить до короткого замикання у всій квартирі. 

Коли пропала електрика, Папус і Мася відразу запідозрили недобре і відправили на розвідку. Спритна дівчинка-фіксик досить швидко розбирається в ситуації, що склалася. Вона знайомить усіх з принципами роботи електричного струму. Також Сімка пояснює Нулику причини виникнення короткого замикання. Тепер хлопчик не тільки ризикує залишитися без вечері, але і може зіпсувати всі продукти в холодильнику! Необхідно терміново відновити роботу електрики. 

Що робити в даній ситуації? Звичайно ж, дивитися онлайн мультфільм! Тільки так можна дізнатися, чим завершилася ця історія. Чи довелося Дім Дімич чекати батьків і визнаватися в своїй проступку або був знайдений інший вихід?

26 серія «Фиксики» - Музична скринька

27 серія «Фиксики» - Гірлянда

29 серія Фіксікі - Фен

30 серія Фіксікі - Вентилятор