27 серія «Фиксики» - Гірлянда 

Анімаційний серіал «Фиксики» розповідає про маленьких чоловічків, що живуть усередині приладів. У кожній серії глядачу описують один з побутових приладів, розповідають про його призначення і внутрішній устрій. 

Напередодні Нового року дітвора і дорослі поспішають до монітора комп'ютера, щоб дивитися онлайн мультфільм про пригоди фіксіків. Нова серія «Гірлянда» знайомить з пристроєм ялинкових гірлянд. 

Мультфільм, звичайно ж, починається з підготовки до Нового року. Прикрашання ялинки - відповідальне завдання. Але що там з яскравим вогнем гірлянди? Дім Дімич засмучується, коли ялинка перестає світитися. Папус поспішає поділитися своїми знаннями і детально розповідає про розташування лампочок у звичайній ялинкової гірлянді. Принцип їх дії простий. Але найголовніше - всі вони тісно взаємопов'язані між собою. І якщо вийде з ладу одна, то не зможуть горіти і інші! Рішення складне і просте одночасно - знайти і замінити лампочку, що перегоріла. 

Чим цього разу завершиться історія про маленьких чоловічків? Чи стане красуня-ялинка блимати вогниками різного кольору? Коли прийде Дід Мороз, чи відреагує вогник на фразу "Раз, два, три, ялиночка - гори!"? Той, хто вирішить дивитися онлайн серію про гірлянду, дізнається відповідь на це та інші запитання!

25 серія «Фиксики» - Магніт

26 серія «Фиксики» - Музична скринька

28 серія «Фиксики» - Коротке замикання

29 серія Фіксікі - Фен