25 серія «Фиксики» - Магніт 

Якщо дивитися онлайн 25-у серію мультсеріалу «Фиксики», то можна дізнатися багато цікавого про властивості магніту. Починається серія з того, що Папус вирішує полагодити один прилад і відправляється за допомогатором. Але тут йому зустрічається батько Дім Дімича. Папус швидко перетворюється на гвинтик. Батько хлопчика не любить безлад і прибирає в спеціальну коробочку невідомо звідки взявся маленький гвинтик. 

Папус намагається вибратися з коробочки, але безуспішно. Йому аж ніяк не відкрити важку кришку. 

Всі інші фиксики шукають Папуса, але проходить п'ять днів, а знайти його вони не можуть. Сімка і Нулік зустрічають Дім Дімича і розповідають йому про свою біду. Хлопчик теж не знає, де можна знайти ще одного фиксика. Він погоджується носити маленьких чоловічків по всій квартирі, допомагаючи їм у пошуках. В процесі пошуків йому зустрічається батько, який розповідає про знайдений ним гвинтик і віддає Дім Дімичу коробочку. 

Але от біда! Папус занадто довго пробув без зарядки і не може перетворитися назад в фиксика. Його неможливо відрізнити від інших гвинтиків. Сімка пропонує використовувати магніт. Чим допоможе магніт в виявленні фиксика, можна дізнатися, подивившись серію мультфільму. Вона так і називається - Магніт.

23 серія Фіксікі - Робот

24 серія «Фиксики» - Термометр

26 серія «Фиксики» - Музична скринька

27 серія «Фиксики» - Гірлянда