23 серія Фіксікі - Робот

Всі хто збирається дивитися онлайн 23-у серію пізнавального мультсеріалу для дітей «Фиксики» під назвою Робот, дізнаюся багато нового і цікавого. У Дім-Дімича напередодні був день Народження, батьки зайшли до нього в кімнату побажати спокійної ночі. Хлопчик сказав, що дуже хоче в подарунок супер-робота, який називається Робозоід Р300, радіокерованими і з мега зором. Батьки вийшли з дитячої та сказали, що подарунки будуть завтра. Але на кухонному столі лежав той самий робот, якого так хотів хлопчик. 

Тато Дім-Дімича взяв пульт і почав гратися роботом. Але з необережності іграшка впала і розлетілася на частини. В кухню увійшла мама хлопчика і веліла батькові полагодити робота. Тато самовпевнено сказав, що полагодить, але тільки взявся за інструмент, заснув, сидячи на стільці. За справу взялися Фиксики. Сімка в коротенькій вставці розповіла, які бувають різноманітні роботи і якими володіють можливостями. Дуже пізнавальна інформація для дітей. Всі разом Фиксики полагодили іграшку. 

На ранок батька розбудив голос Дім-Дімича, який радів подарунку. Зайшла мама і похвалила батька за те, що він відремонтував робота, хоча сам тато був у подиві. Коли батьки вийшли з кімнати, хлопчик продовжував гратися новим подарунком. Несподівано він побачив фіксіків, які вітали його зі святом і зрозумів, що це вони полагодили робота.

21 серія Фіксікі - Ліхтарик

22 серія Фіксікі - Пральна машина

24 серія «Фиксики» - Термометр

25 серія «Фиксики» - Магніт