22 серія Фіксікі - Пральна машина 

Захоплююча серія з мультфільму Фіксікі, безсумнівно, буде корисна не тільки дітям, а й дорослим. На цей раз численних глядачів познайомлять з принципами роботи пральної машини. Яскраві образи і зрозумілі пояснення дозволяють зрозуміти складний механізм побутового приладу. 

Коли Нулик дивиться в дверцята пральної машини як в екран телевізора, Сімка вирішує розповісти йому про призначення пристрою. Короткі пояснення легко сприймаються маленьким Фіксікам. Подальші питання Нулика змушують думати Сімку, що він просто пожартував на нею, коли назвав пральну машину телевізором. 

Поява Кусачки вже звично вводить елемент погоні в мультфільмі. Порятунок втечею - не так просто, як може здатися з боку. Навіть мама Діми не спроможна призупинити запал собаки. Це й не дивно! Адже мама ходить в навушниках і не чує того, що відбувається в квартирі. Її танці найкраще демонструють той факт, що в навушниках людина занурюється у внутрішній світ, не помічаючи нічого навколо. Неуважність дорослих деколи може обернутися великими проблемами ... 

Чиє життя весело на волосині? Як на цей раз головні герої знаходили вихід? І найголовніше питання, яке виникає в результаті: чи можлива дружба між Кусачкою і Фіксіками? Про це можна дізнатися тільки після перегляду серії від початку і до кінця.

20 серія Фіксікі - Стільниковий телефон

21 серія Фіксікі - Ліхтарик

23 серія Фіксікі - Робот

24 серія «Фиксики» - Термометр