21 серія Фіксікі - Ліхтарик

Чергова серія популярного мультфільму Фіксікі знайомить глядачів з пристроєм ліхтарика. Маленькі друзі Дім Дімича спостерігають, як той спілкується з Катею за допомогою світлових сигналів. Але коли раптом ліхтарик гасне, хлопчик сильно засмучується. Що ж робити? Невже спілкування з Катею припиниться, ледь розпочавшись? А раптом вона образиться? Виникає багато питань, на які Діма не може відповісти. 

Сімка поспішає поділитися тим, що знає про ліхтариках. Інформація про внутрішню будову приладу, на жаль, не допомагає в ситуації, що склалася. Потрібно не тільки зрозуміти проблему, а й вирішити її в найкоротші терміни. 

Сімка і Нулік дуже сильно хочуть допомогти Дімі, тому поспішають за допомогатором. Кожна секунда на рахунку, необхідно поспішати! Щоб швидше подолати відстань до кімнати, їм доведеться перебороти свій страх перед Кусачкою. Захоплююча поїздка верхи на собаці виявляється набагато складнішою, ніж могли собі уявити маленькі Фиксики. Її спритність і бажання їх проковтнути дарують незабутні хвилини переживань за цілісність головних героїв. 

По поверненню в кімнату їх очікує велике розчарування ... слова Дім Дімича засмучують Сімку. Невже Фіксікі даремно старалися? Щоб відповісти на це питання, треба додивитися серію до кінця!

19 серія Фіксікі - Кулькова ручка

20 серія Фіксікі - Стільниковий телефон

22 серія Фіксікі - Пральна машина

23 серія Фіксікі - Робот