20 серія Фіксікі - Стільниковий телефон

Серія «Стільниковий телефон» розповідає про устрій цього приладу, а ще можна дивитися онлайн пригоди маленьких чоловічків, яких звуться «Фиксики». Починається серія з того, що Дім Дімич кличе Нуліка грати. Але Фіксікі відповідають відмовою. Він не може вийти без дозволу Масі і Папуса, бо покараний, а вони не можуть йому дозволити, бо у відрядженні. 

Дім Дімич дивує це слово і Сімка пояснює, що Мася і Папус виявилися в телефоні батька Дім Дімича, який він забрав з собою. Тут батько повертається, але телефону у нього немає. Він каже, що впустив десь його. Сімка і Нулік в розпачі, адже вони можуть залишитися без батьків. Дім Дімич пропонує зателефонувати на телефон, але Сімка сумнівається, що Мася і Папус дадуть відповідь. Але вибору немає, Дім Дімич набирає номер і ... ура, вони відповіли. Сімка питає батьків, де вони. Ті відповідають, що самі не знають, тільки сильно пахне бензином. 

Дім Дімич йде до батька, дізнається, що той заїжджав на заправку і запевняє, що телефон там, посилаючись на свої екстрасенсорні здібності. Батько погоджується, їде на заправку і повертається з телефоном. Всі задоволені, особливо Фіксікі, сім'я яких возз'єдналася.

18 серія Фіксікі - Клавіатура

19 серія Фіксікі - Кулькова ручка

21 серія Фіксікі - Ліхтарик

22 серія Фіксікі - Пральна машина