19 серія Фіксікі - Кулькова ручка

Серія «Кулькова ручка» розповідає про устрій кульковою ручки, а також про те, як недобре обманювати батьків. Якщо дивитися онлайн серію, то можна ознайомитися з усіма нюансами. 

Дім Дімичу в школі зробили запис у щоденнику про те, що він погано поводився і крутився на уроці. Коли до нього підійшов Нулик і запитав, що він збирається робити, хлопчик відповів, що злегка виправить запис. Він вирішив поставити частку «не», щоб вийшло «не погано себе вів ...» і т.д.  Для цього Дім Дімича знадобилася ручка. Він її знайшов на верхній полиці і поки діставав впустив. Ручка вдарилася об підлогу і перестала писати. 

Фіксікі подивилися на неї уважно і пояснили, що загубився один з основних елементів кулькової ручки - кулька. Саме за допомогою нього ручка пише. Шарик дуже маленький і знайти його непросто. Сімка за допомогою металошукача шукає кульку, але знаходить безліч маленьких металевих штучок: кнопки, болтики та інше. Нарешті кульку знайшли, ручка зроблена і Дім Дімич виправляє запис в щоденнику. Сімка незадоволена, вона не любить всякий обман і не вірить, що так можна зробити щось хороше. 

У підсумку виходить зовсім не добре. Батьки читають виправлену запис і питають про інші дні. Якщо вів себе непогано і про це написали, то значить увсе інший час поводився погано?

17 серія Фіксікі - Акваріум

18 серія Фіксікі - Клавіатура

20 серія Фіксікі - Стільниковий телефон

21 серія Фіксікі - Ліхтарик